Wpis z mikrobloga

@Velati: Normalnie. Wszyscy w Twojej rodzinie to kryształowe postacie? Dla mnie zawsze był dobrym wujkiem i tak Go będę pamiętał.
Jak można mieć tak sprany mózg, by tego nie rozumieć?
  • Odpowiedz
Normalnie. Wszyscy w Twojej rodzinie to kryształowe postacie?


@kiszczak: Dobrze się czujesz? No wyobraź sobie, że w mojej rodzinie nie ma s---------w którzy niszczyli Polskę przez kilkadziesiąt lat.
  • Odpowiedz
Dobrze się czujesz? No wyobraź sobie, że w mojej rodzinie nie ma s---------w którzy niszczyli Polskę przez kilkadziesiąt lat.


@Velati: Jesteś pewien, że bliższej ani dalszej rodzinie nie ma nikogo kto był członkiem partii bądź współpracował z SB/UB?
  • Odpowiedz
Nie mam za złe śmieszkowania, jednak pamiętajcie w tym wszystkim, że czyta to ktoś, dla kogo gen.Kiszczak był bliskim człowiekiem


@kiszczak: Śmierć w podeszłym wieku z powodów naturalnych z wysoką emeryturą jest jedną z najmniej smutnych śmierci.
  • Odpowiedz
Nie mam za złe śmieszkowania, jednak pamiętajcie w tym wszystkim, że czyta to ktoś, dla kogo gen.Kiszczak był bliskim człowiekiem.


@kiszczak: Dlatego powinien być tag #czarnyhumor . Ale trudno nie oczekiwać kontrowersyjnych wypowiedzi o Kiszczaku, gdy zapewne znowu czeka nas chowanie na Powązkach przestępcy.
  • Odpowiedz
@kiszczak:

Nie mam za złe śmieszkowania, jednak pamiętajcie w tym wszystkim, że czyta to ktoś, dla kogo gen.Kiszczak był bliskim człowiekiem


Nie mam za złe śmieszkowania jednak pamiętaj w tym wszystkim, że czyta to ktoś, kto nie ma kogoś bliskiego przez gen. Kiszczaka
  • Odpowiedz
Nie mam za złe śmieszkowania, jednak pamiętajcie w tym wszystkim, że czyta to ktoś, dla kogo gen.Kiszczak był bliskim człowiekiem.


@kiszczak: Nie wiem zatem czego ta osoba oczekiwała zakładając konto na tym portalu xD wyobraź sobie że komuniści nie cieszą się tutaj dobrą sławą i nikt nie daje j-----a o to, że Kiszczak był dla ciebie kimś bliskim. Całe szczęście, że już nie marnuje powietrza. Szkoda tylko, że spokojnie tej
  • Odpowiedz