Wpis z mikrobloga

Co tu sie #!$%@? na mirko, co się ludzie #!$%@? z wami dzieje? Nie wiem jak było na dawnym mirko,ale jeszcze jakiś rok temu było znośnie, a teraz? Dobra, leszke szaleje, ale on zawsze szalał, ale teraz to #!$%@? jakaś plaga. Wczoraj na nocnej jakiś kuc robi pokażjape, no gurwa! 100% piwnica, ale nie szydzę bo to było dla beki, miliard wpisó o #przegryw itp, nosz #!$%@?. Znaczy też nie szydzę, bo kiedyś też myślałem, że jestem przegryw, ale wystarczylo troszkę urozmaicić swoje życie czyli zamiast: praca - dom, stworzyć: praca, studia, kumpele, różowy, dom, ps2 i jest pięknie! Ale o co mi chodzi, co się tutaj #!$%@? to jeden wielki ##!$%@?.

Codzienie jakiś rozowy robi #pokazmorde, a po chuij ja się pytam? Znam różowe 9/10, które miażdą te z pokażmorde i wiecie co? One nie wrzucją swoich fotek do neta, nawet nie mają pejsbuków, instagramów, a snapa to im założyłem ostatnio, bo ONE #!$%@? SĄ NORMALNE, nie szukają atencji, ale dobra!

Pierwszy ogień: zlot stulejek
No #!$%@?, jaka Ty piękna jesteś, ni ma pincet plusów, atencja się nie zgadza, ale i tak jest fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
TU jest lepiej, ponad pincet plusów, atencja się zgadza, 30% stulejek już pałowalo wiplera

Zacznijcie #!$%@? żyć normalnym życiem. Jedyne co lubie w mirko to chamstwo, można być inna osobą, ale gurwa xD. Największa hipokryzja jeśli pewien różowy ciśnie beke z grubasów bo gurwa! Tinder jest do wyrywanie męskim i damskich loszek, a nie #!$%@? wielorybów, jesteś świną? SCHUDNIJ! A weź takie prosie obraź na portalu, gdzie się obraża papiezą, no znajdą Cie, wyruchają psa jak sra i spalą dom!

beka z grubasow

Pora się wziać za ten pieprzony referat i ograniczyć mirko do przeglądania 1 max 2x dziennie gorących bo robi sie tutaj niezły syf. Jedyne co szanuje co cebulowezakupy oraz aliexpress

#truestory #takaprawda #niewiemjaktootagowac
  • 14