Wpis z mikrobloga

@irytacjaniebosklonu: nie wiem czy wykorzystywaną, większość normlanych ludzi tak własnie żyje, dobre rodziny itd...czyli ludzie, którzy mieli swój świat, ale ktoś im w niego wszedl, zburzył i teraz trzymają się swego kosztem innch.
Oh czyli zwykła ignorancja wychodzi, jednak nie ten wniosek mnie interesuje a przeciwny.
  • Odpowiedz
@irytacjaniebosklonu: Teoretycznie po "owocach" ich poznasz, ale bogactwo nie oznacza lepszosci a rozowoj czlowieczenstwa w czlowieku... Jan Pawel, Matka Teresa, Budda napewno byli lepsi niż więkoszość...
@Tomus1990: Nie, Utopia czlowieku nie istnieje, ani sprawiedliość, niesprawiedliwością jednak jest ograniczenie naturalnych predyspozycji innych.
To, że słonće świeci najjśniej, znaczy, że ma przestać, żeby inne gwiazdy były widoczne?
  • Odpowiedz
@grabarzchaosu_pl: Powiedzmy ze ludzi zyjacy kosztem innych i zadowoleni z tego faktu to moze byc np patola zyjaca na zasilkach. To wtedy dziecko takiej patoli w sumie zyje kosztem osob ktore zyja kosztem innych i ktore z uwazaja ze tak wyglada zycie, tak?
  • Odpowiedz
@grabarzchaosu_pl: zaproponowałem zebys napisał na jakich warunkach ocenisz ze czyjeś życie jest lepsze, a Ty wyskoczyles z traktem ze "Utopia nie istnieje", mysle ze celowo omijasz odpowiedz próbując uniknąć analizy tego napisałeś. Zadałeś pytanie "czy to pułapka", wg mnie nie, a co o tym sądzę juz napisałem i chyba dalej nie musze dyskutować.
  • Odpowiedz
@Menorzinho: Tak, ale nie ograniczaj tego do rodzin patologicznych, tylko do wszystkich, bo to stan umyslu.
Ludzie z dobrych rodzin bedac swiadomi patologii innch odcinaja sie od niej, ale sami zapominaja, ze wzmacniajac dane postrzeganie rzeczywistosci robia to samo...jednak wciaz nie o to mi chodzi...
  • Odpowiedz
wybacz, że przeczytanie tego wymagania przemyslenia, jednak najwyrazniej nie jestes kompetentny, zeby odpowiadac na taki komentarz...


@grabarzchaosu_pl: piszesz niepoprawnie po polsku i jeszcze wytykasz @ses_pemiderewy, że nie jest on kompetentny do dyskusji z Tobą. Źdźbło w czyichś oczach widzisz, ale belki w swoim już nie. Pomijając już mętny styl. Sztuką nie jest wyłożyć prostą rzecz zawile, ale zawiłą prosto.
  • Odpowiedz
@grabarzchaosu_pl: to, że język jest zmienny nie oznacza, że możesz używać jakiejś alternatywnej gramatyki. To znaczy możesz, ale nie oczekuj od innych zrozumienia. Więc jeśli chcesz rozmawiać ze mną i z innymi użytkownikami języka polskiego, to pewne ograniczenia językowe Cię dotyczą. Czy to się komuś podoba, czy nie, gdyż wynika to z immanentnych właściwości komunikacji międzyludzkiej.
  • Odpowiedz