Wpis z mikrobloga

#masseffect #rpg #bioware
Jako że przymierzam się znowu do Mass Effect'a piszcie jakie momenty zapadły wam najbardziej w pamięć. Ja najbardziej pamiętam z jedynki Illos i dowiedzenie się kto jest prawdziwym wrogiem, oraz następna misja na zewnątrz Cytadeli. W dwójce ogólnie relacje z towarzyszami. No a trójka to misja w Londynie i walka z banshee.
  • 16
  • Odpowiedz
@jakczarnamalpa:
Rozmowa z Suwerenem, Ilos, bitwa o Cytadelę w jedynce. W dwójce pierwsza wizyta na Omedze, misja na Haestrom z rekrutowaniem Tali, spotkanie z Liarą, praktycznie wszystkie misje związane z towarzyszami. DLC z Shadow Brokerem. W sumie to cały ME2, jak dla mnie najlepsza część. W trójce najbardziej upadek Thesii, DLC Leviathan i Citadel.
  • Odpowiedz
@jakczarnamalpa: W ME1 to będzie to cała akcja na Virmire i odprawa po, również misja z Thorianem i Królową Rachni też robiły spore wrażenie. Jeśli chodzi dalsze części to jakoś za dużo tego by skupić się na wybranych momentach, po prostu obie gry od samego początku do końca ;) Mimo to w ME3 ta cała awantura na Omedze była bardzo rozrywkowa i pozwoliła nieźle się wyżyć.

  • Odpowiedz
@wilczur: U mnie tylko rok, niedawno przeszedłem mass effecta i 2 jest najlepsza ze względu na fabułę postacie i muzykę, suicide i osty tali niszczą system ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz