Wpis z mikrobloga

Mirki, od kilku dni wrzucam tutaj cebulowe oferty z kuponów sprzedających. A gdyby tak połączyć siły i robić to wspólnie?
Całą społecznością znajdziemy więcej ofert. Ja wrzucam tylko to co mnie interesuje, a widzę tego dużo więcej. W dodatku najlepsze kupony szybko znikają.

Co oferuję?
Pod nowym tagiem będę wrzucał pliki Excela, które zawierają linki do przedmiotów od sprzedawców oferujących kupony od powiedzmy -80%, czyli np. -$3 przy min. $3.01. Na liście są przedmioty, których cena nie jest wyższa niż 150% wartości kuponu, czyli np. jeśli kupon $2 to cena max $3.

Co musicie robić?
Sprawdzacie produkty w tak ładnie przygotowanym Excelu i wrzucacie ciekawe znaleziska pod nowym tagiem. Obok linka do produktu zostawiacie info jaki kupon należy pobrać.

Gdzie jest trudność?
Ofert spełniających kryteria cebuli jest tysiące. Zanim odkryję cebulę to kuponów już nie ma, albo okazuje się, że wysyłka nie jest darmowa. Albo jest to taki szajs, że aż szkoda czasu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wchodzicie w to?

#aliexpress
#kuponyaliexpress - nowy tag
kolejność słów taka, bo mam nadzieję, że będzie mniej nadużywany do pytań o "jakieś" kupony
  • 14