Wpis z mikrobloga

@Grysik: ja mialem miec z Netii we Wroclawiu. 3 tygodnie czekalem na instalacje (miala byc w ciagu tygodnia), po czym powiedzieli ze jest uszkodzony port na centrali, a nie wymienia modulu, bo remont dopiero za pol roku. W miedzczasie zdazyli mi wystawic 2 faktury itd. Cuda na kiju. Kolega mial prawie identyczna akcje pol roku pozniej w totalnie innym regionie.
@Grysik: @Grysik: Ja kiedyś czekałem 4 tygodnie na podłączenie internetu - zamiana z #netia na #neostrada Tak jak wyżej, w miedzy czasie zdążyli już wysłać faktury za internet. Zapewniali 25 Mbit, dochodziło 6-10 Mbit (ja nie pokusiłem się sprawdzić jakie będzie MAX na mojej ulicy, ale tyle mi "zapewniła" Pani konsultantka). Teraz jestem znów w Orange/Neostradzie - o niebo lepiej. Ale jeśli masz możliwość brać z UPC to chyba najkorzystniejsza
@Grysik: BARDZO rozgranicz NETIĘ od biznesNET24 czy jaktotam się teraz nazywa.
Netia jako netia na drutach tych samych co telekomuna, adsl itd = porażka taka sama jak neozdrada, tylko gorzej i obsługa beznadziejna.

Netia na ZWMie przejęła jakąś osiedlówkę i Netia-Po-Ethernecie (na infrastrukturze tej osiedlówki) ponoć działa baaardzo dobrze.
@Grysik: skautow opolskich, mieszkałem tam kiedyś ;D niestety nie pamietam jaki miałem tam internet. Teraz mieszkam gdzieś indziej i mam netie i jest słabo. Kupione 20mbps, często jest 13 i trzeba dzwonić. Ichniejszy router jest kiepski i nieraz są jakieś problemy