Wpis z mikrobloga

a gdzie tu objaw braku kultury? zero wulgaryzmów, każdy wygłasza swoje zdanie na dany temat nie narzucając go innym. Jest dobrze.


@TheSjz3: Aha.

A ty pedale do burdelu!
Teraz nam pedalskie wartości UE narzuca kiedys nie było takich dziwactw!
Wybić to toć gej to nie człowiek
#!$%@? lubisz w dupe tak samo jak ten adaś, #!$%@? to sam jesteś bo wszystkie gejozy to #!$%@?!
to choroba
@marcinGee: "I jak tu nie lubić Putina " - napisała to osoba z Polską flagą w avatarze. Gdzie ja żyję to powinno popadać pod znieważenie flagi. Putin zaatakował Gruzję, zaatakował Ukrainę, jest spadkobiercą stalinowskiej Rosji, rozgrywa nas Katyniem i wrakiem, jak by mógł z przyjemnością wzialby nas znów pod but ale spoko koleś bo nie lubi homoseksualistów...... brak słów.
@alkan: ktoś mi ostatnio tłumaczył że należy zwracać uwagę na kontekst, wiem że człowiek z poza danej grupy nie łapie ironii rozumianej w danej grupie, myślę że tutaj mamy dobry przykład (lewactwo np lubi się przebierać za księży profanując czyjeś świętości, lewactwo odbiera to jako świetny żart, ale katole już nie i często piszą na ten temat w tym samym tonie co ty) co do tych 12 komentarz skrajnych debili to
ktoś mi ostatnio tłumaczył że należy zwracać uwagę na kontekst, wiem że człowiek z poza danej grupy nie łapie ironii rozumianej w danej grupie

@TheSjz3: Wytłumacz nam w takim razie co autor miał do przekazania pisząc:

Ale jak zamkną takiego do więzienia to podatnik będzie musiał go utrzymywać nie lepiej od razu do pieca?

(lewactwo np lubi się przebierać za księży profanując czyjeś świętości, lewactwo odbiera to jako świetny żart, ale
@artano:
Napisałem

co do tych 12 komentarz skrajnych debili to się zgodzę...

Zwykły debil, przykro mi że tego nie zauważyłeś

porównywałem do tego

No chyba, że za akceptowalne uważasz podś#!$%@? z gwałtów w więzieniu, pochwalanie komunistów i ich metod...


Jeżeli chodzi o gwałty w więzieniu, to nie raz słyszałem jak lewactwo śmiało się mówiąc że klecha pedofil będzie miał miło z nowymi kolegami w celi.
@TheSjz3: Jeszcze jedno.

co do tych 12 komentarz skrajnych debili to się zgodzę, ale drażni mnie to że przedstawiłeś je jako myśl ogółu.


Skoro drażni Cie przedstawianie wypowiedzi jednostek jako myśl ogółu, to dlaczego robisz dokładnie to samo?

Jeżeli chodzi o gwałty w więzieniu, to nie raz słyszałem jak lewactwo śmiało się mówiąc że klecha pedofil będzie miał miło z nowymi kolegami w celi.