Wpis z mikrobloga

Przestaję szanować Szarija przez te reportaże o imigrantach. Nie wiem, kto robi te filmiki, ale co to za durne pytania zadawane pracownikom i wolontariuszom w ośrodkach dla uchodźców, co oni by robili, gdyby wybuchła wojna?

Wojna kogo z kim? O co? Co to ma wspólnego z tematem reportażu?

Przykro jest patrzeć, jak z porządnego kanału inteligentnego gościa robi się poziom komentarzy z głównej z wykopu.

#szarij #ukraina #imigranci #uchodzcy
L.....h - Przestaję szanować Szarija przez te reportaże o imigrantach. Nie wiem, kto ...
  • 8
  • Odpowiedz
@rajwyk: Wolontariusze nie są z Syrii. Im (!) zadawane jest to pytanie.

@bombastick: W Austrii to chyba inna osoba:

Grupa ze zdjęcia jest już przy granicy serbsko-macedońskiej. W Macedonii musiałem ich opuścić. Jadę do Belgradu, a stamtąd lecę do Kijowa.
  • Odpowiedz
Przestaję szanować Szarija przez te reportaże o imigrantach


@Lurch: Ja do Szarija mam ostrozny stosunek od poczatku. Powód? Przeicez ten gosc jest promowany na separatystycznych profilach propagandowych na VK. Przez nie nabijano mu ogladalnosc. Dlatego ja nie uznaje go za takiego obiektywnego jak wielu go widzi.
Poza tym nie podoba mi sie jego styl.
  • Odpowiedz
@Satan696: Jezeli profile ktore informowaly o tym że na Donbasie zalano betonem bunkier z polskimi najemnikami albo Polacy i Amerykanie na sieci łowia ludzi do helikopterów albo polski dywizjon artylerii po wyładowani sie w Odessie ostrzeliwuje Donieck to mam prawo byc ostrożnym wobec ludzi ktorych te same profile promuja jako przekazujacych korzystne dla separatystów tresci.
  • Odpowiedz
@szurszur: Kwestia tego że Szarij piętnuje władze Ukraińskie(stare i obecne) oraz Banderowców i na moje to jest ten powód czemu go promują bo obnaża fałsz co jest na plus dla opozycji w tym separatystów. To chyba naturalne że wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem(w tym wypadku chodzi tylko o promowanie). To podobnie jak było z wszystkimi antybolszewikami co przechodzili do Hitlera czy w drugą stronę. Nie musieli wyznawać tych poglądów by
  • Odpowiedz
Przeicez ten gosc jest promowany na separatystycznych profilach propagandowych na VK.


@szurszur: Jeśli są to dla nich treści korzystne, a są, to dziwne byłoby, gdyby ich nie wykorzystywali.

Nie sądzę, by putinofilom przypadły do gustu tezy, jakoby Majdan i wojna domowa na Ukrainie to były operacje Kremla, wywołane jako przykrywka do tego, by zająć Krym.

Albo inne treści tego rodzaju np. https://www.youtube.com/watch?v=jCudg3I76Oc.

Żaden materiał nie jest bezstronny. Te cenię za
  • Odpowiedz