Wpis z mikrobloga

#wybory #korwin #bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy

Uwaga kuce - przedstawiam genialny plan na stuprocentowy sukces JKM w wyborach za >18 lat.
1. Opuszczacie piwnicę.
2. Dorabiacie się jak największej ilości potomstwa (niekoniecznie z jedną partnerką, podkreślam że chodzi o ilość).
3. Czerpiecie benefity w postaci 5 stówek/dziecko. Nadmiar kapitału przeznaczacie na partię króla. Przez całe życie wciskacie dzieciom, że tylko Korwin HURR DURR.
4. Po osiągnięciu wieku wyborczego armia kucyków szarżuje do urn.
5. JKM wygrywa w cuglach
6. Profit?

  • 16
@kucykpolski: No właśnie to jest fenomen Korwina i jego kuców, większość to ultra piwniczniki a co chwila jakieś karyny się pojawiają obok... Może JKM stara się karynami wyciągnąć ich z piwnic? Za to karyny liczą że wolny rynek szybko pokaże które jednostki mają odpowiednio dużo cech jak gruby portfel, gruby portfel ew gruby portfel. Ci co wychodzą to przekupione kuce, miały iść na wiec razem ale ojsza ich oszukał. ( ͡
@kucykpolski: ONA MÓWI Z SENSEM! O.O Lalunia mówi z sensem! (ʘ_ʘ) myślałem, że to taka ładna lala, katarynka do mówienia o kosmetykach, a ona mówi dopsz... No może poza tą wartością MAXA GOLNKI co MÓWI JAK JEST.
@Satan696: I to jest głupota, po cholera głosować na partie karyn i studentów gdzie wodzem jest fanatyk hitlera ? W liberalnej partii tam powinni stać specjaliści od gospodarki.
@Kejran: Ja i tak będę głosować na nich bo lepszej alternatywy nie ma. To przykre że poza JKM nie ma już poważniejszych partii po za nimi jest tylko wolnościowy plankton i ru-ru-rurkowce. Liczę że nie #!$%@?ą tego i wykorzystają porządnie subwencje. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kejran: Wskaż mi alternatywy(sensowne). Wg mnie możemy liczyć że nie #!$%@?ą tego i mądrze to rozegrają. Pozostała część Polski w tym czasie zastanawiała się czy wolą nowe wcielenie marksa czy tuska bis bo usłyszeli że są popularni... (ʘʘ)
@Satan696: Jak PIS nie odbije kraju od dna to pewnie zostanie Korwin, Kukiz raczej się wypali ze swoją formułą, PObis zamieni się poparciem z PO i weźmie od niej sporo polityków. O lewicy nawet niema co pisać.
@Kejran: No właśnie nie myślisz jak typowi obywatele(na pewno jak Polacy), ludzie łykają lewicy bełkot nie przez tabelki czy ich bzdurne dane tylko przez hasła. Korwin ci powie że zlikwiduję płacę minimalna i będziesz mógł pracować a Rakłem ci powie że ci stawkę minimalną podbije. Janusze bez ogarniania problemu pójdą do rakłem. Przykładowo, ludzie podtruli się pizza to co robią? Zgłaszają do sanepidów ale okazuję się że plecy to dalej idą