Wpis z mikrobloga

Mirki jaka usługa na internet najlepsza ? Ze względu na stara infrastrukturę na osiedlu neostrada hula Max 10Mb/s ( w porywach) wiec pada na jakieś lte. Orange bez limitu to koszt ~80zl + VAT z routerem przy umowie 24msc. Play po zużyciu 100gb zwalnia do 1Mb/S wiec odpada. Plus zawsze miał jakieś dziwne kruczki prawne wiec chyba odpada. Ogarnia ktos te oferty i wie czy nie ma jakichś dodatkowych haków? #play #orange #tmobile #plus #lte #internet #pytanie
  • 10
@CWhitePL: Rozumiemy, że chciałbyś cieszyć się większą szybkością naszej usługi. Staramy się zapewnić jak najlepsze warunki usługi wszystkim naszym Klientom. Systematycznie modernizujemy naszą infrastrukturę. Niestety, pomimo prowadzonych inwestycji nie możemy zaspokoić wszystkich potrzeb naszych Abonentów. Mamy nadzieję, że niebawem i Ty będziesz mógł zwiększyć prędkość swojej Neostrady.
Rozumiemy, że chciałbyś cieszyć się większą szybkością naszej usługi.


@OrangeEkspert: Ja mam ciekawą sytuację. W styczniu skończy mi się umowa, do tej pory miałem 10Mb/s i chcę szybciej. Automat "sprawdź dostępność" na stronie Orange oraz infolinia jednogłośnie twierdziły że mogę mieć jedynie 20Mb/s. Zacząłem wypytywać o 80Mb/s i dowiedziałem się że moja linia wynosi 1400m (według google maps jestem mniej niż 500m od centrali idąc pieszo i jest tylko jedna centrala