Dwa tygodnie temu pochwaliłem się moją wygraną - ponad 7630 PLN w zakładzie akumulacyjnym. Myślałem, że to był fart życia, ale jak się okazało wszystko było przede mną...

Od tego dnia postawiłem 28 zakładów akumulacyjnych po stałej stawce - 50 PLN. Po drodze wygrałem obstawiając NBA 415,84 zł. Także kolejne próby kosztowały mnie łącznie 984,16 złotych. Kilka dni temu nie wszedł mi zakład z dwudziestoma meczami z potencjalną wygraną 20 tysięcy złotych. Błędnie wytypowałem tylko jeden... Zdenerwowałem się i postawiłem kolejny - tym razem 16 meczów. Efekty możecie zobaczyć na screenie. ( ͡£ ͜ʖ ͡£)

Do wczoraj wszystko szło nieźle, choć stresu najadłem się co niemiara.
Straszny dla mnie był mecz NBA Oklahoma City, która to podejmowała Orlando. Co się tam działo? Więcej informacji w tym znalezisku.
Drugim zawałogennym spotkaniem był mecz Manchesteru City z Norwich. Chłopcy z Manchesteru wygrywali 1:0 aby tuż przed końcem meczu stracić bramkę. Wszystko zmierzało ku zawaleniu mojego kuponu tym remisem, ale w ostatnich minutach został podyktowany rzut karny dla "moich" oraz podarowana czerwona kartka zawodnikowi Norwich. Udało się! Mecz skończył się wynikiem 2 do 1.

Na dzisiaj zostały tylko trzy mecze. Postraszył Everton, który wygrywał 2:0 aby stracić zaraz dwie bramki, ale wygrać spotkanie jednak aż 6:2. Southampton zgniótł w pierwszej połowie Bournemouth, ale po siedemdziesiątej minucie dostał czerwoną kartkę. Przeciwnicy dwoili się i troili aby coś ustrzelić. Grali nieporównywalnie lepiej w drugiej połowie, można nawet powiedzieć, że to oni dominowali na boisku. Bramek na szczęście więcej nie było.
Aż w końcu w godzinie skończenia mojej weekendowej zmiany w pracy rozpoczął się mecz futbolu amerykańskiego. Tutaj gładka wygrana 27:6.

Dzięki za kibicowanie chłopakom z Mikrobloga oraz spod #betspace!

[ #bukmacherka | #wygryw | #chwalesie | #pokazkupon | ]
Pobierz U.....e - Dwa tygodnie temu pochwaliłem się moją wygraną - ponad 7630 PLN w zakładzie...
  • 42
@gingerbread: Mustanga planuję kupić, ale w przyszłym roku. :) Wygraną w większości zostawię. Chcę wziąć kredyt na 100 tysięcy funtów i kupić mieszkanie. Aby mi bezproblemowo go udzielili muszę mieć 10 tysięcy własnego wkładu. Wszystko oczywiście w Anglii. :) A część pieniędzy przeznaczę na dalszą grę, tak jak to zrobiłem z pierwszą wygraną.
@UberKatze: o stary, brawo, łał, jestem pod wrażeniem. :) gratulacje i wszystkiego najlepszego!!! zostaw sobie jakiś tysiak na kolejne zakłady. ;)
czy prowadzisz pełne resercze meczów jakie obstawiasz? bo widzę, że pula przeróżna, od futbolu amerykańskiego, przez NHL po rezerwy Wolfsburga. :) tak dobrze się znasz na tych wszystkich sportach, czy trochę łut szczęścia z dobrymi kursami?
@InspektorDupa: Dziękuję!
Na Maratonie zwracam uwagę na stronę z najbliższymi meczami. Patrzę co ciekawego dzisiaj się odbywa i w jakim sporcie. Futbolu amerykańskiego sam nigdy nie obstawiałem, a resztą się od niedawna trochę interesuję. Gram od września i poczytałem trochę o koszykówce czy baseballu. Oglądam mecze, zwracam uwagę na tabele lig i wyniki ostatnich spotkań, zwłaszcza wzajemne tych dwóch drużyn, które właśnie mają grać. Szukania stron z opisami kontuzji, składami itd.