Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki i Mirabelki. Jako, że dzisiaj niedziela, to wrzucam kolejną porcję ciekawostek, które mam nadzieję, że Was ostatnio zaciekawiły i dzisiejsza porcja nie będzie słabsza od poprzedniej. Myślę, że większości nie znaliście, ale mogę się mylić. Wiem również, że niektóre Was mogą kompletnie nie interesować, ale jak mówiłem poprzednio - nie będę wytaczać od razu ciężkich dział.

1. W książce, siostra Theona nazywa się Asha, jednak w serialu, zmieniono to imię na Yarę, żeby widzom, postać ta nie myliła się z dziką Oshą

2. Nigdy w serialu nie zobaczyliśmy, jak król Robert zasiada na Żelaznym Tronie

3. Była żona Joraha Mormonta, Lynesee Hightower jest ciotką Maegery i Lorasa Tyrellów

4. Śmierć Maestra Nocnej Straży, Aemona Targaryena czyni Daenerys ostatnim oficjalnie żyjącym Targaryenem

5. 9 odcinek 3 sezonu pt. 'Deszcze Castamere', jest jedynym odcinkiem, po którym nie było żadnej muzyki podczas napisów końcowych

6. Aktor grający królewskiego kata - Ilyna Payne'a gra legenda punka - Wilko Johnson

7. Hafthór Júlíus Björnsson (Gregor Clegane "Góra") jest trzecim aktorem grającym tą postać, ale jedynym występującym w więcej niż jednym sezonie

8. Charles Dance (Tywin Lannister), tak samo jak swoja postać, ożenił się z kobietą o imieniu Joanna oraz miał z nią trójkę dzieci

9. Isaac Hempstead Wright (Bran Stark) po skończeniu całego serialu, planuje iść na studia, żeby studiować fizykę

10. Jacob Anderson (Szary Robak) jest muzykiem, który występuje pod pseudonimem Raleigh Ritchie

Jakbyście mieli jakieś wątpliwości, to piszcie, mam nadzieję, że wyprowadzę Was z błędu, a może to Wy mnie wyprowadzicie! Ogólnie jakbyście mieli rozkminę dotyczącą Gry o Tron, to też walcie od razu do mnie! :D

Wołam również zainteresowanych, którzy skomentowali lub dali plusa mojemu wpisowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli mam Cię dodać na spamlistę, napisz mnie lub zaobserwuj, jeśli mam Ci nie zawracać tyłka, to też pisz!

@gdziemojeciastka: @vxrd: @masowe-duraczenie: @alma_: @Comboman: @IroL: @KaTtrrA: @hubsson: @8Dawid88: @FishuSG: @panpe: @mala_kropka: @Sidey: @masowe-duraczenie: @Sentox: @xWaleq: @algarve_: @Comboman: @xza: @technosobliwosc: @lisek517: @queerlord: @GreenCasein: @deny06: @xyz23: @misisk: @radziol: @JAmajki: @emkape: @adibeat: @Kampala: @NerQa: @waluss:

#ciekawostki #graotron #got #gameofthrones
#ciekawostkigot <- Obserwuj, żeby być na bieżąco!

Poprzednia część
  • 5