Wpis z mikrobloga

Trzeba przyznać, że nasz sowiecki treneiro ładnie wyklarował pierwszą, solidną jedenastkę. Najbardziej rzuca się w oczy dosyć dobra możliwość roszad:
-Trzech prawych obroncow, kazdy praktycznie na rownym poziomie (chociaz jak ostatnio tam wszedl Lewczuk to widac bylo ze marnuje sie chlopak na stoperze)
-Wysypie sie ktorys z srodkowych obroncow? Z pomocy wchodzi tam Pazdan a na jego miejsce Vranjes/Furman
-Wysypie sie ŚPO czyli Duda? Wchodzi Furman i powinien dać radę
-Wysypie sie Gui? Mozliwe ze bedzie do zastapienia przez Zyro podrasowanego rosyjską myslą szkoleniowa
Jedyne defekty to nasz ulubiony lewy pomocnik ktorego mam nadzieje ze z czasem wygryzie Trickowski, brak napastnika na zmiane odkad odpadl Zlatan (mam nadzieje ze powroci bo jakos czuje do niego sympatie xD ) oraz brak zmiennika dla Brzyskiego ktory lada chwila powinien zlapac kontuzje od takiego tempa meczowego.

#legia
  • 7
@beer_man: Slyszalem ze Dowhan zostal odsuniety na boczny tor jesli chodzi o bramkarzy w Legii ale jestem jakos dziwnie spokojny o ta pozycje, nawet Szumski moze wykorzystac szanse. A Borubar moze byc dobrym zmiennikiem w oczekiwaniu na nowego bramkarza, jeszcze biorac pod uwage jego milosc do Legii to moze grac kazdy mecz na 150% i zrobic troche atmosfery w szatni bo na razie pilkarze sa niestety kolegami z pracy.
Zyro podrasowanego rosyjską myslą szkoleniowa


@uzydkownik: o jak prychłem

tak na poważnie, to Zyro jest tak nieprzewidywalny, ze może złapać przy Staśku International Level, może złapać też B-klasa Level