Wpis z mikrobloga

@tymc: No, zwykłe naprawy eksploatacyjne: wymiana sprzęgła, rozrządu, tarcz, klocków, płynu chłodniczego, olejów, filtrów, przewodów gumowych, uszczelek, opony i byłem biedniejszy o 4tyś. Z dziwnych napraw tylko uszczelniałem pompę paliwa. Jaki szrot? Po prostu stare auto, którego nie jesteś pewien. Urwało się koło, no cóż w 20 letnim aucie miało prawo. W tym sensie. Jak ktoś nie ma potrzeby mieć pewnego auta, tylko tak od święta do sklepu, czy na
  • Odpowiedz
@g00di: No to idąc twoim tokiem myślenia to nie ma co kupować auta bo tylko wkładasz siano. Rozumiem, że w Mazdę nic nie wkładałeś tylko jechałeś po paliwko?
  • Odpowiedz
@g00di: mam 80 B3 z '88 roku 1.8 75KM i nie ma porównania z tym co ty opisujesz. W rodzinie jest od 10 lat i przede mną nikt zbytnio nie dbał, tylko lał i jeździł (nie za dużo, fakt) a jak coś się zepsuło (raz na dłuższy czas) to wujek naprawił "młotkiem" w stodole i jeżdził dalej. Jak ja go dostałem to przez pół roku jeżdżenia (5,3k km) włożyłem 450zł
TypowyPolskiFaszysta - @g00di: mam 80 B3 z '88 roku 1.8 75KM i nie ma porównania z ty...

źródło: comment_7ca7ZODGRxBzOhqdVmeHg144LoZ82zF9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TypowyPolskiFaszysta: Co do W124 jak i mercedesów ogólnie to myślałem ale nie chce chlających diesli i zobaczymy czu byłyby jakieś sensowne sztuki w gazie.
Najbardziej mi się podobają 80, 100 i E34 mi w pamięci dobrze utkwiło jako świetne auto.

@g00di: Miałem dwa lata temu E34 więc wiem z czym to się je przy takich starych autach i jestem gotowy na pewne sytuacje. Wiem też, że teraz kupując
  • Odpowiedz
@Kejran: ostatnio myślałem nad e34, i jakbym znalazł coś fajnego poniżej 3k zł (nie za stary niezajechany nierdzewiejący sedan 2.0 lpg) to może bym kupił, ale jednak najchętniej to rozejrzałbym się za e39,tylko jeszcze trochę kasy muszę wykombinować. Nad a4 b5 też w sumie przez chwilę myślałem, ale jednak ta stylistyka do mnie nie trafia. 100 c4 jakby się trafiła w wersji 2.3 gaz sedan niezajechana to też bym nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TypowyPolskiFaszysta: 4k zł sprzedawałem w czystej benzynie. Z gazem minimum 4-5k zł.
Realnie z tych wszystkich aut najłatwiej o 80 B4 tak do 4-5k zł z gazem sekwencją. B5 w dojczlandzie w sumie z gazem można by dostać z grosze(w lato 2.6 V6 za 700€ przytargałem)
  • Odpowiedz
@Kejran: ciągle mi się te preferencje zmieniają, ale na razie nastawiam się na dozbieranie ~5-6k i szukanie e39. W sumie jakbym sprzedał audi 80 to do końca roku miałbym ponad 6k, no ale na razie stwierdziłem że zostawię je sobie jako skarbonka na wypadek wydatków już po zakupie. Najpewniej bez gazu, to z czasem zamontuję. A może i nie będzie takiej potrzeby, jak tak ostatnio patrzę na wykresy cen lpg
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TypowyPolskiFaszysta: W każdym razie licz się ze spalaniem 10-14L benzyny(zwłaszcza, że zbliża się zima) jak kupisz E39 w benzynie :)
Skok jakości i komfortu po E34 czy nawet Vectrze C był ogromny.
  • Odpowiedz