Wpis z mikrobloga

@SzalonyAndrzej: jak te z naklejkami to nie opłaca się, ja otworzylem 20x autografów i 10x z naklejkami druzyn i nic, az dziwie sie ze scream/kenny tacy tani są, na poprzednim majorze o wiele łatwiej było wydropić i ceny wyższe ...
@adi100_99: tak z autografów challangers folii np. na 40 autografów najdroższe teraz to scream 8€ i niko 6€ reszta dużo taniej z czego połowa jak nie więcej poniżej 1€
najdroższe co poleciało to 2x titan 1x nip hiko i 2-3 stickery envy i g2
@Flowmaster: Naklejki z turniejów to ostatnio straszna lipa ;) Patrz jak spadły ceny naklejek z Kolonii teraz. Słabizna. Nie ma się co dziwić. Np. Olof który jeszcze miesiac temu stał 1€, aktualnie jest za 0.28€.
@Flowmaster: #!$%@? wie :/ Raczej biznes z naklejkami jest już spalony.

Na Kato 15 zarobiłem z 5€ (niecałych) 23€ na czysto. A z kolonii już tylko 90€ na czysto, zrobione z 75€... w miesiąc. Już w #!$%@? lepiej bym wyszedł jakby to od razu poszło w klucze.
@diarrhoea: taki przykład w dniu promocji na ostatnim majorze kenny schodził po 14e spokojnie, szansa teoretycznie 1/20, teraz schodzi po 5€< i teoretycznie szansa na wydropienie jest 1/40, wydaje mi sie ze teraz moze byc odwrotnie niz po ostatnim majorze ceny będą niskie a stickery skoczą tylko w góre
@Flowmaster: Wątpię. Tzn. Autografy wyglądają #!$%@?, naklejki drużyn już lepiej (np. Titan czy F3). Zainwestuje sobie 14€, ale raczej dla sportu niż zysku. Jak wyciągnę z tego 8k na czysto to będzie sukces.
@TheBloody Też, ale najwięcej straciłem na ruketkach. Wrzucałem coś, żeby wypłacić to samo tylko z lepszym fv czy naklejkami. I czasem coś przy okazji zagrałem... Tracąc wszystko co wpłaciłem :/ Człowiek był bardzo głupi wtedy.