Wpis z mikrobloga

Witam. Jestem w #uk i potrzebuję pomocy, ponieważ chciałabym dążyć do swoich marzeń, dlatego w Polsce ukończyłam kurs manicure i pedicure, niestety tutejsi pracodawcy nie akceptują dyplomów z Polski ( co wiadomo nie od dziś ).
Szukam treningu w #londyn, jeśli ktoś z Was ma jakieś info na ten temat, chodzi mi przede wszystkim o #shellac #gelish #acrylic w przystępnej kwocie. Szukam ciągle, mam jeden na oku, ale daleko, dojazd 3h dziennie. Jak nie uda mi się znaleźć to się zdecyduje. Proszę o wszelkie informacje. Dzięki wielkie.
#emigracja #dylematy #marzenia #uk #gownianehalloween #fajerwerkizaoknem
  • 19
  • Odpowiedz
@gratka_: Nie no luz... Po prostu dziwi mnie, ze tak piszesz, bo nie wydaje mi sie, ze przy paznokaciach musisz miec specjalne patenty, ktore pozwala Ci pracowac na brytyjskim rynku. Zaskoczony jestem.
  • Odpowiedz
  • 1
@gratka_: co ja Ci polecam: załóż własną firmę i sama rób zabiegi które możesz np u ludzi w domu :) szczególnie w Londynie. Najlepiej sama zamów sobie kogoś takiego i zobacz jaki standard oferują.

Ja Ci w londynie życzę powodzenia :)

Jakbyś się chciala przenieść na północ to zapraszam ;)
  • Odpowiedz
@asique: próbowałam, jeszcze gorzej, polka Ci powie, że u nas się robi inaczej a tu inaczej, i nawet nie da szansy, żeby pokazały jak to się rzeczywiście robi. Próbowałam, chodziłam kilka dni, to dziewczyny zazdrosne, że ktoś nowy i z Pl chce się przyjąć.
  • Odpowiedz