Wpis z mikrobloga

Poszukuję odmóżdżający #film z nietuzinkową fabułą, może być gniotopodobny, byle nie skrajnie głupi no i żeby przyjemnie się oglądało przy #bongo. Nie komedia oraz nie generujący żadnych przykrych #feels.

Ostatnio kolega przyniósł Tucker and Dale vs Evil co było strzałem w dziesiątkę, dziś moja kolei, nie chcą zawieźć przyjaciół ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na ten moment znalazłem Mordercza Opona - oglądał ktoś? xD Awaryjnie biorę też Napoleon Dynamite jakby Opona okazała się zbyt czerstwa, a Napoleona oglądałem więc wiem, że jakby co uratuje wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak wolałbym przynieść coś, czego jeszcze nie widziałem.

Proszę Was Mircy polećcie coś bo jak nie to przyjdę z Morderczą Oponą na pendrajwie xD


P.S. jak nie widzieliście 'Tucker and Dale vs Evil' to polecam mocno. Gwarantuję, że takiego nieszablonowego filmu nie widzieliście dawno lub nigdy
  • 16
12 lat temu to ja byłem na I roku studiów :)


@biczplis: spoko, good for You, ale ja tego nie napisałem z przekąsem tylko podałem stan faktyczny ;p '88 here. Post wyżej uprzedziłem te Twoje Onion Movies xD ale tego drugiego nie znam. Widząc Twój gust biorę w ciemno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@biczplis: to dej te pieniążki co na książkę miałeś dać w poniedziałek to kupię po drodze dziś

a taki film Niedźwiadek ?? Ktoś coś? Ciekawie się zapowiada, tylko czy nie jest zbyt melancholijny czy coś. Żeby się towarzystwo nie popłakało jak na Królu Lwie ()