Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje porady co do wyboru nowego telefonu.
Obecnie mam starą Motorolkę Defy i gdyby nie bateria która nie trzyma już prawie wcale, to pozostałbym przy niej.

Wymagania
- najlepiej do 800 zł, w dużej ostateczności 1000
- #android czyli #bojowkaandroid
- żaden telewizor typu 5,5 cala. Maksymalną akceptowalną dla mnie wielkość ekranu ma S3 - to chyba 4,8 cala?
- gorilla glass, mile widziana wodo- i kurzoszczelność (Dey miała ; _ ;)
- nie chciałbym etui sprowadzać z Jowisza - więc setki nikomu-nie-znanych-marek-chińskich raczej odpadają.
- nie potrzebuję żadnych bajerów pokroju czytnika linii papilarnych czy ładowania mikrofalówką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poratujcie proszę, dla podniesienie atrakcyjności wpisu dorzucam dwie #ladnapani
Seraphiel - Mirki, potrzebuje porady co do wyboru nowego telefonu.
Obecnie mam starą...

źródło: comment_YCR0QDztTeXHzDsM1C8PyRsa7cI3lP35.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Dezzerter: czytam i wygląda że poszukiwania moga być zakończone :D
@fervi: rok temu, kiedy zacząłem odczuwać powoli baterię chciałem kupić. Miałem chyba z 5 z różnych źródeł - żadna nie była oryginalna. Dostałem od producenta namiar na autoryzowany serwis w PL - ale powiedzieli że mi baterii nie sprzedadzą, mogę im wysłać telefon "na diagnozę" i potem oni mi go "naprawią" i wymienią baterię jeżeli będzie potrzeba. ( ͡°
  • Odpowiedz
@Seraphiel: Ludzie bardzo cenią sobie Xiaomi Redmi 2, ale trzeba wgrać Polski ROM. Moto G moim zdaniem będzie odpowiednie bo kosztuje 500zł lub mniej. Ja mam Droida 4 i też pod jakimś względem może ci się spodobać
  • Odpowiedz
@Dezzerter: Hej Mirku, dzisiaj Defy odeszła na emeryturę, polecona przez Ciebie G3 ją zastąpiła. Na razie super, wziąłem też dedykowanego "flip-cover" żeby jej nie poharatać, chociaż 90 zł za etui to sporo. Piję piwko za Twoje zdrowie, niech sprawuje sie w połowie tak dobrze jak Defy to będę mega zadowolony ;)
  • Odpowiedz