Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki !

Skończyłem przed chwilą pierwszy raz w życiu grę od studia Telltale. No coż. Byłem na początku spectycznie nastawiony (i w sumie chyba nadal jestem) co do wydawania gry w epizodach. Cyba takie czasy nastały żeby wydawać gry w częściach. No ale nie o tym. Gra była dostępna związku z subskrypcją Gold, dlatego miałem możliwośc zagrania w nią. Na początku gry denerwowała mnie w sumie drętwa jakość gry aktorów, no ale to gra ! Dialogi są bardzo fajne nagrane, no ale animacje czasami mnie denerwowały. Wiem, że Telltale wydało jeszcze parę innych gier w epizodach i chyba tylko na tym zarabiają. Nie mniej, grało się dobrze. Czasami czas wyboru odpowiedzi był za krótki, więc nie wiem czy były one ogole dobre ! Ale co tam, grało się dalej. Pod względem fabularnym jestem tak na 7/10, no może mocne 6,5/10. Czy zakupię sezon drugi ? Myślę, że tak. Ale to jak wrócę z Polski ;)

#xboxone #sysekgra
Pobierz s.....k - Cześć Mirki !

Skończyłem przed chwilą pierwszy raz w życiu grę od studia...
źródło: comment_ngsxf05LCaI20WMXaAYY4uLJVxAqKrDH.jpg
  • 11
@sysek: Tylko 7/10? Ja się popłakałem na końcu. Dla mnie jedna z najlepszych gier fabularnych w jakie grałem. Drugi sezon jest ok, ale troszkę słabszy. Poleca Wolf among US, świetny tytuł. Zajebisty klimat.
@DarkBolo: szczerze też miałem łzy na końcu, bo końcówka, fakt, jest mocna i nie chciałem żeby tak się skończyła. ale jednak.. no nie wiem. ostatnią grą w którą się wkreciłem był Wiedzmin 3 ale to jeszcze jak miałem ps4. A przed tym? oj długo cisza. The Last of Us nawet nie skończyłem :/
@sysek: polecam Wilka pośród nas. Straszny klimat, mocno naciska na nas otoczenie jeżeli podejmujemy wybory dla niego niekorzystne. Końcówka mnie strasznie rozczarowała. To tak jakbyś 2 miesiące żył na ryżu i ziemniakach na studbazie i miał zjechać do domu, nie możesz się doczekać co mame zasłoikuje, a tam wątróbka. Sam pomysł rewelacyjny i IMO najlepsza ich gra.