Wpis z mikrobloga

@nekti: @razvizion: trochę poczytałem, poszperałem. Proszę cytat na początek:

Lada moment zaczniemy malowanie więc jeśli ktoś z Was mógłby choć na jeden dzień wpaść i pomóc, będziemy zobowiązani i podziękujemy jakimś rabatem na kurs lub pakietem nagrań z wykładów.

Nie ma hejtu ze środowiska, za to są chętni do pomocy i jeszcze na tym zarobią. #!$%@? zapewne dużo pieniędzy w wynajem a teraz jeszcze w remont i organizują się na
Z tego co pamiętam szkoła nie zarabia kokosów.

@axis_mundi: #!$%@? mnie ile zarabiają, nie są #!$%@? przytułkiem, czy schroniskiem dla zwierząt aby coś takiego odstawiać.

za to są chętni do pomocy i jeszcze na tym zarobią

Żeby zarobić, trzeba dostać wypłatę, bo zniżki na kurs zarobkiem się nie da nazwać.

Co do afryki niektórzy ponoć już tam biznes robią z tych przedsiębiorców co pojechali.

W darmowym przedszkolu, szkole, lecznicy, czy szpitalu
@razvizion: Mnie to akurat nie interesuje jaką formę działalności ktoś robi. Prędzej tam bym poszedł niż do schroniska za darmo gówno zamiatać. Po drugie zniżki lub pakiety są więcej warte niż jeden dzień sprzątania. Jedna godzina w normalnej pracy wymaga więcej wiedzy i czasu na naukę niż trzymanie miotły. Więc będąc zwykłym cwaniaczkiem bardziej się opłaca to zrobić niż zawistnie i z #!$%@? produkować się w internecie. Co do biznesów robią