Wpis z mikrobloga

@Legendowsky: To fajnie, szkoda, ze nigdy tam nie pracowales^^ ja ten kawalek wlasnie wzialem z budowy, tego styropianu sie nie tnie, tylko wlasnie rozdziela na goraco, nie bez powodu :)
Jeśli nie wiem co mowie, to challenge - przeleje ci 50zł jak nakrecisz filmik jak lamiesz w rekach styropian EPS 150 o grubosci min. 13cm (jak ten mlot), tylko 50zł bo nie chce ryzykowac, ze jestes gigantycznym panem z silowni albo
@Legendowsky: No jasne ze w rekach :P Uderzajac to mozna wszystko polamac ^^ a juz na pewno styropian, nie wazne jak twardy ^^ popatrz, robisz mlot na przebierana impreze, bierzesz zwykly styropian EPS 70 albo EPS S, po 10min jak wszyscy sie bawia, nie zostaje z niego nic (kruszy się szyciutko). A ten się nie kruszy "prawie" w ogole, a do tego jest namoczony w kleju rozcieczonym woda (wodą bo by
@Legendowsky: Ja nie chce, ale nawaleni ludzie na imprezie beda :P mozna byc tego pewnym :P
Bo za duzo roboty a styropian mialem za darmo.
Na poczatku byl plan, zeby wziac kilka blach 5mm, wyciac i pospawac. Za duzo roboty i brak spawarki, musialbym z tym jechac do znajomego.
Pozniej było drewno, tutaj juz lepiej od strony technicznej, ale strasznie duzo #!$%@?, jeszcze wiecej jak z blacha.
Wiec stanelo na styropianie
@Legendowsky: No ja tez bym wolal :< i bym go juz mial w domu na zawsze, a to wyrzuce po imprezie.
I jakby byl blaszany to nikt by sie juz nim nie bil po glowie raczej :P styropian nawet ten twardy jednak baaardzo amortyzuje, nie czuc nic prakycznie (selftested przed chwile)