Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #rower i #wykoptribanclub
Ostatnio miałem ochotę przesiąść się na Tribana pińcet. Na olx znalazłem ogłoszenie, w którym zaproponowałem wymianę za mojego Scott Aspect 930 2013, myślicie, że warto? Chętnie bym się zamienił, a z drugiej strony nie wiem, czy jest sens, bo w czerwcu planuję emigrację motzno i takie pytanie - czego pozbędę się szybciej, szosy, czy mtb? Ktoś orientuje się ile jest wart mój rower i ten Triban? Mój rower oczywiście stan idealny, cały czas serwisowany i ogólnie było "chuchane" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://olx.pl/oferta/rower-szosowy-triban-model-jak-520-CID767-IDb5n33.html
  • 5
@anonim1133: no niby coś w tym jest, ale początkowa cena też większa, bo 2750, więc pewnie teraz się zrównały cenowo. Natomiast chodzi mi o to, co łatwiej sprzedam, żeby się z tym nie bujać później ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jeszcze pytanie, czy na 183cm wzrostu, rama 57 będzie ok?
Ja mam 180cm, kupiłem przedwczoraj Tribana 520 w rozmiarze L (57) i wydaje się być OK (jest nawet dość maławy w porównaniu do mojego roweru Kross Street Scraper na ramie 21"), ale może przez to że od małego miałem zbyt duże ramy w rowerach.
@yeloneck: Nie wymieniaj sie powaznie. 1800zl, a nowy kosztowal 2000, stan tragiczny, zobacz kaseta i lancuch #!$%@? totalnie, pewnie nigdy nie czyscil. Poza tym zobacz ze z przodu ma wrzucony najwiekszy blat a z tylu najmniejsza zebatke, co widac po ramieniu przerzutki jak jest tragicznie wygiete, jezeli facet tak jezdzil to znaczy ze lancuch i kaseta beda mocno nadwyrezone.