Wpis z mikrobloga

@TheLaw: dawno grałem, ale ten holodysk to były chyba dane do zoptymalizowania, trzeba z nimi zejść do komputera w krypcie, żeby ten je zoptymalizował i dopiero wtedy udać się do McClura albo nawet od razu do elektrowni spowrotem, żeby wgrać optymalny program i dopiero po tym poinformować McClura, że elektrownia działa idealnie i może dzielić się prądem.
@white_duck: To nie o to chodzi, bo zrobiłem tę optymalizację (dałem ten dysko do komputera w krypcie, potem zaniosłem do elektrowni i wgrałem program). Mam tę optymalizację odhaczoną w PipBoyu i teraz mam questa "Przekaż dane ekonomiczne Gecko..." idę do McClure'a dać dysk od Gordona ale nie ma opcji dialogowej
@TheLaw: to pewnie masz buga i nie oddasz mu dysku. Mi się tak kiedyś zdarzyło ze dwa razy podczas przechodzenia czystego Fallouta 2, że nie udało mi się doprowadzić do końca questów związanych z elektrownią ze względu na brak opcji dialogowych i po ukończeniu gry było złe zakończenie dla Gecko. Zobacz jaką masz wersję Fallouta i ewentualnie zainstaluj patch jeśli to możliwe, może to rozwiąże problem.
@TheLaw Może za późno ci to mówię, ale trzeba poprawnie wykonać zadanie z tą całą naprawą elektrowni. Po pierwszej wizycie w Gecko porozmawiaj z Haroldem o tej części niezbędnej do jej naprawy. Potem idź na Śmietnisko pogadać z tym Gordonem. On da ci ten dysk ekonomiczny. Ze zdobytymi informacjami i dyskiem wracamy do Kryptopolis i rozmawiamy z McLurem. Jednocześnie wyjdzie dialog, że potrzebujemy Hy-Maga niezbędnego do naprawy elektrowni, a następna opcja dialogowa