Wpis z mikrobloga

Dlaczego kobiety to zimne suki nawet dla zwierząt. Moja córka ma chomika z którym się bardzo zżyła zresztą ja też. Niestety dziś jak zmieniałem ściółkę w klatce zauważyłem że jest coś nie tak zrobiła się jakaś nienaturalna fałda na łapie więc mówię że trzeba zanieść do weterynarza na co mój #rozowypasek mówi że zwariowałem, chomik kosztuję z 15 zł a jak będę wydawał parę stówek na jego leczenie po prostu ręce mi opadły( ͡° ʖ̯ ͡°) #logikarozowychpaskow . Oczywiście i tak jutro pojadę do weterynarza mam nadzieję że go wyleczy bo bardzo się przywiązałem (mamy go 2 lata) do tej kudłatej kulki trzymajcie kciuki.
  • 35
  • Odpowiedz
Dlaczego kobiety to zimne suki nawet dla zwierząt.

@Mjolnir: W ogólności nie są takie, ale Ty sobie taką wybrałeś ( ͡º ͜ʖ͡º) gratuluje.
Życzę zdrowia dla chomika, w zeszłym roku straciłam 15-letnią kotkę, było ciężko... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mjolnir: nie zapłacisz za chomika wiele. Mojemu urosło cos na brzuchu jakis czas temu, poszłam do weterynarza. Zrobił za darmo. Fakt, faktem wystarczyło tam troche wyskrobac i zdezynfekować, bo w mała ranke, weszły trociny i sie pobabralo, ale raczej za takie małe stworzonka weterynarze nie ściągają duzo kasy :) powodzenia
  • Odpowiedz
@Mjolnir: No proszę, kilka godzin temu czytałam twój post na chomiczym forum :) Powodzenia mirku, wytrwałości dla Ciebie i zdrowia dla stwora, wczesne wykrycie choroby i dobry weterynarz to już połowa sukcesu, będzie dobrze ʕ ʔ
  • Odpowiedz