Wpis z mikrobloga

OK. ekhm. Przedstawiam oficjalne malowanie #acleague na nadchodzącą #acteambattle! ( ͡ ͜ʖ ͡)
Z tego miejsca chciałem zawołać firmy @SOLGAZ, @Bankierpl oraz @loza__szydercow, z którymi współpracowaliśmy przy malowaniu naszego #ferrari. I jeszcze chciałem podziękować @iAdamM za zaprojektowanie nowego logo #acleague, niech nam służy długo, oraz @Szokatnica za zaangażowanie w proces twórczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#simracing #assettocorsa #pcmasterrace #wyscigi
RealAKP - OK. ekhm. Przedstawiam oficjalne malowanie #acleague na nadchodzącą #acteam...
  • 16
@LKRISS: Dzięki :) Ja niestety nie dam rady pojechać, mam nadzieję, że zdążę chociaż na transmisje. Ale na pewno pomogę przy realizacji, zrobię jakąś fajną planszę. Pomyślałem, że można by zrobić jakąś fajną zajawkę do tego wydarzenia. Moglibyśmy nagrać kawałek replayu jak jedziemy 2w z tymi skinami i coś skręcić z tego, co ty na to?
@RealAKP: Świetny pomysł tyle, że pewnie troszkę pracy w to trzeba wsadzić. Dzisiaj mam nadzieję, że Corrado odpali serwer i tam będą już nasze skiny dostępne więc tylko trzeba dograć jakiś termin pod replay do montażu?
@LKRISS: Dokładnie, myślę, że to jest kilka minut jeżdżenia i może to zrobić każdy :) Jak coś to ja jestem wolny w niedzielę dopiero. A jeżeli chodzi o montaż to myślałem, żeby materiału wyjściowego wyszło tak ze 30 sekund, taki teaser.