Wpis z mikrobloga

@solar: Nieźle, w sumie Łódź taka przejezdna, zero korków przecież i jeszcze film kręcą :)
Dzisiaj rano stałem na Włókniarzy bo 3 ciężarówki 3 pasy zajęły i każda pas próbowała zmienić przy estakadzie i się zablokowały. Gdzie policja w takich sytuacjach?
@solar @c1nu Chciałem Was troszeczkę zjechać z rana za przywalenie się do kręcenia filmów, bo to promocja dla Łodzi itp itd... Dopóki nie musiałem dojechać do domu (mieszkam na 1 Maja). To co się kuźwa wyprawia na Więckowskiego, Wólczańskiej, Zielonej i Gdańskiej to przechodzi ludzkie pojęcie. Zator jest taki, że nie miałem kompletnie możliwości dojechać do domu! Całe skrzyżowanie Gdańska - Więckowskiego jest kompletnie zablokowane. 1 Maja totalnie nie przejezdne bo w
Chciałem Was troszeczkę zjechać z rana za przywalenie się do kręcenia filmów, bo to promocja dla Łodzi itp itd.


@reboot: no wszystko fajnie, ale zdaje sie za dwa dni ma byc oddana trasa W-Z - wiec problem z zablokowaniem ulic w tym rejonie bylby jakby mniejszy...
@reboot: Filmy super, nie marudzę, tylko zabrakło oznaczenia dwa dni wcześniej, żeby nie być zaskoczonym. Jak maraton jest w niedziele to dwa tygodnie wcześniej wiadomo.