Wpis z mikrobloga

#wybory #kuce #korwin
Boże jak mi żal Wiplera. Najjbardziej przyzwoity i oddany sprawie poseł jaki kiedykolwiek był w Sejmie. Przydarzyła mu się historia z alko, która postawiła go w złym świetle, media i hieny polityczne to wykorzystały do granic możliwości. A Przemek szedł dalej. Wipler napisał na fajsie "Kilka godzin temu Krzysztof Bosak napisał na twitterze, że gdy w 2013 roku chciałem odejść z PiS to radził mi bym został i dziś byłbym czołową twarzą od gospodarki w zwycięskiej partii."
Być może tak by się jego losy potoczyły. Może dzisiaj był by przymierzany na jakiegoś wiceministra. Może coś by ugrał w wolnościowej idei. A tak wylądował w pociągu Korwin, pociągu który nigdy nie dojeżdża do stacji końcowej. A po przegranych wyborach On dalej wierzy w to, że ta niezmienna reguła od 25 lat nagle się zmieni. Za to swoją drogą szanuje go jeszcze bardziej.
Patrzcie
https://www.youtube.com/watch?v=Jp7qkt79KRA #polityka
źródło: comment_9J6YFKrPgWnSJpOnrPHrWg6RcIqPRKto.jpg
  • 30
@pierniki_mojej_babci: a mógł się dostać do PSLu, w TV wyglądałby lepiej niż Piechociński i tak jak reszta PSLowców, mógłby nic nie robić i kosić hajs :( Mógłby zrobić wiele (dla siebie) będąc w PSLu, ale nie, on jest ideowcem, poszedł za Korwinem, biedny Wipler.
@bones1909:

Odejście z partii w jednym z lepszych jej momentów do partii oscylującej w granicach błędu statycznego


Mówisz o tych pseudo-partyjnych tworach skazanych na zagładę co wszyscy zaintereowani już wtedy wiedzieli od pewnego momentu? Akurat kiedy KNP zyskiwał w sondażach a Wiplerowi już się ziemia paliła pod nogami i nie miał już gdzie iść ani stworzyć? Daj spokój. Poczekaj jeszcze trochę to sam zobaczysz co twój Pszemek zrobi.
@porucznikBorewicz: Mówie o PiS-ie. Odszedł z PiS-u skazanego na wygraną w najbliższych wyborach do KNP, która oscylowała jak wspominałem w granicach błędu statycznego.

Poczekaj jeszcze trochę to sam zobaczysz co twój Pszemek zrobi.

Serio ? Chłopie przestań się kompromitować. Pisanie pierdół poczekaj co ktoś narobi wyklucza jakąkolwiek dyskusje. Niestety chciałeś być dowcipny i sobie prychać, ale jak wspomniałem, to i wyuczony szympans jest w stanie napisać. Jak przyszło do konkretów to