Wpis z mikrobloga

Mirki, co powiecie o zimóweczkach Michelin Alpin 5? Używał ktoś? Warto kupić?
[Alpin5](http://www.michelin.pl/opony/michelin-alpin-5?fromTyreSelector=true&brand=AUDI&selectorMode=byCar&model=a6%20avant%20quattro⦥=a6&engine=2.8%20v6%20193&year=1997%20-%202005&zp=false&fromTyreSegment=1&carId=4W34986&dimensionId=alpin-5-21710-332507-223819&originalFitment=205-55-16-91-W)

#opony #motoryzacja #zimowki
sarry - Mirki, co powiecie o zimóweczkach Michelin Alpin 5? Używał ktoś? Warto kupić?...

źródło: comment_OPV6HhgwvrsVkHOkLiguTLWOd7DEIZmc.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@sarry: ojcu kupiłem tydzień temu. Mówił, że w testach w gazetach motoryzacyjnych dobrze wypadają, ale ja bym im nie wierzył na słowo. Dużo się tego sprzedaje na allegro ostatnio. Brat chwalił nokiany zawsze, też możesz porównać.
  • Odpowiedz
@sarry: kupilem rok temu na zime. Nic zlego nie moge powiedziec, nie widzialem roznicy po A4-kach. Sa prawie takie same, ale te to zeszloroczny model, wiec sie ludzilem, ze nie wcisna mi jakiejs sparcialej gumy.
  • Odpowiedz
@yolow71: to całkiem fajnie, że w takie opony zainwestowali, bo do najtańszych nie należą; dbają o bezpieczeństwo pracowników
@Napleton: w testach i na oponeo też mają niezłe oceny, ale wolę też zapytać kogoś kto już używał
@cheslavv: no właśnie z tego co pacze to niekoniecznie, w specyfikacji jest 68dB, a dla porównania większość innych opon klasy premium ma ~70dB
@cheslavv: tu się zgadzam, klasa
  • Odpowiedz
@sarry: budżetówka, co max 2 lata nowe auta (roczne, z przetargów) więc nie ma się co dziwić.. a stare auta dają mniejszym wojewódzkim miastom do urzędów, i tak co rok, dwa - karuzela się kręci
  • Odpowiedz
@tiger188: Pisałem właśnie wyżej o nich. Problem w tym że to nowe opony i wśród opinii ludzi nie ma nic o zachowaniu na ośnieżonej/oblodzonej drodze, a to w zimówkach jest dosyć ważne. Wolę nie kupować w ciemno, bo mogę żałować, a cena jest zbliżona do Alpinów.
  • Odpowiedz