Wpis z mikrobloga

  • 0
@MuchaKasia:
@inyourface:
@Dolan:
Kotek będzie miał około roku. Adoptuje takiego. W sobotę przywiezie go do mnie babeczka z fundacji. I wolał bym coś stacjonarnego żeby w miarę sprawnie załatwić sprawę. Nie chxe go karmić łiskasem tylko czymś lepszym ale też żeby nie zbankrutować .
  • Odpowiedz
  • 1
@jedrek_masta: ze stacjonarnych sklepów polecam maxi zoo (ja korzystałam z tego na Franowie). Bardzo często mają dobre promocje, wybór spory, pracownicy też spoko. Jak się zapiszesz na newsletter to masz jednorazową zniżkę ileś procent na wszystko.
  • Odpowiedz
Nie chxe go karmić łiskasem tylko czymś lepszym ale też żeby nie zbankrutować .


@jedrek_masta: no to podałem Ci złoty środek ;) to jest na prawdę najlepsza karma w tej cenie, holistyczna i made in usa, sam spędziłem sporo czasu na szukanie. Nie żadne puriny, royal canin itd (wszystko to samo co whiskas tylko ładniejsze opakowanie). Dla dorosłych kotów jest ta wersja karmy adult, 7,5kg wychodzi bardzo fajnie cenowo. http://www.e-karma.pl/product-pol-721-NUTRA-GOLD-HOLISTIC-Indoor-Adult-Cat-7-5-kg.html
  • Odpowiedz
@Zaff: ponoć w tej sieciówce jest dużo drożej niż w "osiedlowych" sklepikach
może jedynie promocjami przebijają, ale żeby wyprawkę kupić to raczej nie załapie wszystkiego w promocji
  • Odpowiedz
  • 0
@padobar: karma, smakołyki i zabawki dla pieseła mi tam zawsze najtaniej wychodziły. Jedynie smycze i obroże dość drogie.
  • Odpowiedz