Wpis z mikrobloga

Mirki z #slask i #emigracja, jest jakaś fajna agencja pracy ogarniająca robotę na wyspach i nie kradnącą aż tak duzo? Najlepiej żeby była (agencja) w okolicach Katowic. Mam ochotę wyjechać na kilka miesięcy żeby zobaczyć jak to wygląda.
  • 25
@sorek: Tylko ze problemem jest zakwaterowanie, ciezko znalezc cos dobrego w dobrej cenie, a za 1100 funtów miesiecznie ciezko bedzie oplacic mieszkanie, media, kupic zarelko i byc moze cos odlozyc ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dlatego pytalem o agencje, bo przewaznie ogarniaja zakwaterowanie przynajmniej na te pierwsze dwa tygodnie czy tam pierwszy miesiac
@sorek: rozmawiajac ze znajonymi z norwegii ktorzy kiedys mieszkali w Londynie, na wiesc ze byc moze wyemigruje do Yorkshire, odpowiedzieli jednoglosnie "dont go there its a fucking shithole man". Rzeczywiscie nie ma u Was nic ciekawego do roboty oprocz wyjscia do pubu? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sorek: Fajnie by było gdyby mozna bylo czasem jakis klub odwiedzic, wiesz, jakas wieksza, dynamiczniejsza impreza. Nie potrzebuje w sumie duzo do roboty, raczej spokojny czlowiek ze mnie, ale czasem trzeba sie rozerwac.
@Krzy___ek: Nie szukam ani nissana ani skody :< a na bakier z prawem to chyba nie stoje, pisalem juz ze ja to raczej grzeczny jestem. Ale Norwegia to jest moj glowny target. Tylko zaczac tam wszystko ciezko no i poczatki drogie jak dla mnie. Pozniej pewnie wyemigruje wlasnie tam, ale najpierw Anglia.