Wpis z mikrobloga

Rożnica miedzy Korwinem a Stonogą po przegranych wyborach. Stonoga obraza 99.9% narodu za to ze go nie wybrali a woleli PIS a Korwin mimo przegranych wyborów zachowuje godność i zapowiada jeszcze bardziej wzmożona walkę o dobro kraju.
#korwin #wybory #polityka
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Almix: a w ogóle kto to jest ten Stonoga? pojawił się znikąd, gwiazdka jednego roku, nagada, narobi zamieszania, zwyzywa i pójdzie wpizdu. Mikke jest od dawna, pamiętają go nasi dziadkowie, a to że czasem się troszkę sprzedaje plaskacza ministrowi cyfryzacji... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@michok1984: Ja mogę nazwać ich baranami , ty możesz, ale polityk dobry z klasą nie ma prawa nic takiego powiedzieć bo to podważa jego autorytet i jest nieprofesjonalne. Nie ma co porównywać "występku" do Stonogi bo to skrajność, ale z godnością po przegranej ma niewiele wspólnego :)
  • Odpowiedz
  • 6
@Almix: przeciez on byl w-------y, ze banda kretynow glosowala na te same mordy kolejny raz, ruszyly cie jego slowa, bo dotyczyly ciebie?
  • Odpowiedz
@Radus: @karski:
Dobrze mówi, ale zauważ jedną rzecz.
PIS już obiecuje podwyżkę podatków (abonament TV+radio) w picie, czyli ściągalność w 100%.
Nie wiem jak wyborcy POPISu nie widzą zbliżającego się p-----------a systemu bo ile można podnosić podatki?
  • Odpowiedz