Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem Korwin-Mikke przegrał:
- skoncentrowanie uwagi na własnym wizerunku, który jest dostatecznie zszargany w oczach opinii publicznej,
- brak kompetentnych ludzi poza JKM i Wiplerem (fajne dupy, młodzi fanatycy, ale szybko się gotują i nie mają dostatecznej wiedzy),
- marginalizowanie roli realiów politycznych,
- społeczeństwo uwielbiające otrzymywanie "prezentów" od ugrupowań politycznych (KORWiN nic nie obiecuję, lepiej oddać głos na PiS, bo 5 stów na dziecko będzie),
- jest zbyt inteligentny, więc wielu wyborców może mylnie odbierać jego przemówienia,
- radykalna wizja przemian Polski. Przeciętny Kowalski po powierzchownym zapoznaniu się z postulatami JKM może być przerażony.
#wybory #korwin
  • 8
@crouchu: A ja uważam ze braklo liderów e moim mieście JE Ewa Zajaczkowska nie startowala chociaż dziala w Radomiu to nawet lepiej bo tak to na Korwina bym nie zaglosowal, nie ma znanych dzialaczy spolecznych w partii Korwin i tyle. To nie wina Hitlera ani innych glupot
@crouchu: Powdam przyklad z mojej miejscowości, Pan Ryszard Petru znalazl popularnych ludzi sukcesu z mojego miasta, jak przegladalem listy to z nowoczesnej znalem 5 osób z partii Korwin żadnej... Korwin to nie demokrata mam nadzieje ze dzięki subwencjom Panu Wiplerowi uda sie cos osiagnac
@blogers: Jedyna nadzieja to zmarginalizowanie roli JKM w partii i tak jak mówisz, wykreowanie lokalnych liderów, którzy mają coś do powiedzenia. Jednak jeśli JKM nie pójdzie po rozum do głowy to partia się rozpadnie i powstanie kolejny twór okrojony o kolejnych mądrych ludzi...i tak do jego śmierci.
@crouchu: Zauważ ze za czadów knp juz bylo spoko, wipler wręcz wydawal sie cieniem dziambora wilka i kilku innych cos nie zagralo... I to trzeba naprawic bo jeżeli nie byli by rozlamu kno to sadze ze mielibyśmy 10%