Wpis z mikrobloga

#korwin #wybory

Dlaczego Partia KORWIN nie dostała się do sejmu?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta!

Media przykleiły Korwinowi łatkę oszołoma, osoby, która chce strzelać do górników, czy człowieka, który nienawidzi kobiet. Sprawa druga, media unikały rozmów na temat Korwina, więcej rozmawiano o Nowoczesnej, Zandbergu niż o partii Korwin!

Jeśli Pan Janusz zmieni nazwisko to za 4 lata będzie w sejmie, jeśli nie, to będzie ciężko( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 21
  • Odpowiedz
@nt22: Dlatego powinien przemyśleć to co wypowiada. 99% jego wypowiedzi będzie słuszna, ale w tym 1% wystarczy że wspomni coś w chwytliwym temacie (hitler, górnicy, gwałty) i już media kreują go na oszołoma, a stąd droga do wyborcy jest krótka. Tak samo powinien nie odpowiadać na tanie zaczepki telewizyjnych #!$%@?ów które mają tylko za zadanie go zdyskredytować.
  • Odpowiedz
@nt22 Koleś używa ostrego języka i dziwi się że cytowane są te najostrzejsze wypowiedzi. Ja też uważam, że każda telewizja szczególnie ta popularna w której czas antenowy kosztuję około pierdyliard powinna roztrząsać co maił na myśli pan Janusz. Cytuje tylko najostrzejsze wypowiedzi bo to się sprzedaje, a na tym oni zarabiają.
  • Odpowiedz
@nt22: bardzo przepraszam ale jak sie jest politykiem to trzeba myslec co sie mowi, do kogo i kiedy. Jak to media przedtstawia to jest zupelnie inna sprawa. Trzeba sie wypowiadac w ten sposob aby przekaz byl jasny i niekomentowalny. Janusz nie potrafi trzymac buzi krotko. I coz z tego ze ja wiem ze trzeba wszystkich czerwonych wymordowac za gwalty wieszac a za kradziez obcinac lapy. Nie trabie o tym trzymam te
  • Odpowiedz
@nt22 pytanie co jest większą manipulacją to jak Janusz przedstawia górników czy to jak tvn przedstawia Janusza. Nie zrozum mnie źle nie jestem obrońcą górników, a tvn mi zwisa. Jak się ma te 70 lat to trzeba być trochę dojrzałym i potrafić się wypowiadać, chyba że ooo buduje się swoją popularność na nie wchodzeniu i byciu w off streamie. To trzeba przyznać, że wynik idealny zdobyli :D
  • Odpowiedz
@nt22: Chodzi o to, że jak Janusz wiedział, że jest na niego nagonka to w ogóle nie zmienił prezentowanego obrazu. Bez przerwy dawał pożywkę. Ostatnio Nigel Farage gęsto tłumaczył się z prób kumania z Korwinem.
Korwin powinien zrobić to, co zrobił Kaczyński. Usunąć się na drugi plan. Nie ma jednak lidera (takiego jak ma Razem), który by to pociągnął. Dlatego te idee wszyscy mają w dupie. Ludem trzeba manipulować.
  • Odpowiedz
@nt22: Ale tak to już jest z telewizją którą wiadomo kto ma. U siebie nie jest i jakakolwiek część z jego wypowiedzi która pasuje do łatki "oszołoma" zostanie zmanipulowana.
  • Odpowiedz
więcej rozmawiano o Nowoczesnej, Zandbergu niż o partii Korwin!


@nt22: chyba se #!$%@? jaja robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwszy raz nazwisko Zandberga pojawiło się w mediach po debacie. Krul był na niej nijaki, bezbarwny. W kampanii zdarzyło mu się parę baboli, do tego ten typ z trąbką na konferencji Swetru... Przestańcie obwiniać wszystkich w okół, bo nieudolność jest krulowi wpisana w jego naturę. Świetny ideolog, żenujący
  • Odpowiedz
no proste, zawsze palnie gdzieś o jedno zdanie za dużo, może kucom się to podoba, ale nie ludziom, których powinien do siebie przekonać, a nie przekonuje. Jak nie lubie Pszema, to zdecydowanie przekonał mnie w tej niby-debacie z Zandbergiem, przede wszystkim powściągnął emocje i wykazał się dużą kulturą. Medialnie poprawił swój wizerunek na + bardzo.
  • Odpowiedz