Wpis z mikrobloga

@MirkoStats: Akurat laptop podłączony do gniazdka na tej samej fazie co kuchenka. Możliwe, że to stąd.

@elektryczny_mariusz: Nie mam pojęcia co to jest, ale wczytam się.

@zapoznalem: delikatnie, z uczuciem.

@dktr: Właśnie ten dźwięk mi uświadomił, że jest problem. Zakłócenia na linii 230V? Czy elektro-magnetyczne od iskrownika (przez powietrze) ?

@SOLGAZ: Ja neistety jeszcze w średniowieczu. Może za jakiś czas będzie kuchnia gazowa bez płomienia Solgaz !
@eragonn14: Tak, powietrze, tak samo podczas burzy iskrzy się we wtyku rj45 między pinami mimo iż nie jest połączony z obu stron. Pojawiają się szpilki na liniach danych przez fatalnie ekranowany kabelek od myszy - i to normalne bo kto by chciał mieć sztywny gruby kabel...
@eragonn14: Ja miałem a4techa, ale xl730k i zero problemów, zmieniłem na zalmana, włączam lampkę (!) na biurku, mysz się odłącza :O mi pomogło(w większości załączeń) podłączenie myszki przez krótki przedłużacz usb(koszt 15zł czy jakoś tak, ja miałem). Jak już ktoś wspomniał kabelek od myszy może mieć na to wpływ, ja w a4techu miałem gruby kabel(przez to ciężko się grało w gry typu cs), w zalmanie jest cieniutki. Dali filtr przy wtyczce,