Wpis z mikrobloga

może ktoś pomoże? szukam takiego wykopu z ostatnich dni w którym jakiś bloger może Waglowski? łączy ze sobą różne fakty różnych sytuacji pozornie nie połączonych. to chyba też o acta chodziło ale nie pamietam. przejrzałam już 8 stron głównej, hitów 15 i nie umie znaleźć :(. Kojarzy ktoś? Wiem że mało konkretów ale właśnie dlatego chciałam przeczytać w całości tekst :)
  • 14
@vegin: to też nie to :(. ale cieawe przeczytałam cale :). no nic. to już nie szukajmy, muszę uciekać, może kiedyś mi wpadnie to jeszcze :). dziękuję za pomoc! :)
@vegin: no był zatytułowany bardzo myląco. myślałam że będzie miał w nazwie jakąś aferę czy coś a tu zonk. po opisie na niego wpadłam lecąc dalej po tagach acta czyli link który mi zapodałeś :)
Nie poczułem się urażony. Spoko. Po prostu zwracam uwagę na te "blogi" z takiego powodu, że jak w przepisach nowelizujących ustawę Prawo prasowe zostanie zastosowana negatywna definicja prasy, w której będzie też stwierdzenie, że "prasą nie są blogi", przy braku definicji blogów, to w ten sposób sprytnie i uznaniowo zostanie ograniczona licencja ustawowa z art. 25 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, w której napisano, że wolno w celach informacyjnych w