Wpis z mikrobloga

#epepierosy
#epapieros
Minął równo tydzien od kiedy wymieniłem szkiełko w billow 2 i tym razem iStick 30W spadł mi w trakcie ładowania i wyłamał się port usb... wątpię, że uda się naprawić/dolutować bo port jest umiejscowiony w fatalnym miejscu, w związku z tym szukam czegoś podobnego, ale nie mogę się zdecydować, zazwyczaj vapuję na 0,4-0,5 om przy 15-22W 70/30 owocówki. Co polecacie? Najlepiej z Chin, bo # zagranico tutaj.
Mam w sumie ładowarkę 18650 i baterię (i druga w iStick jakby się nie udało naprawić) więc w sumie rozważam też opcję wymiennych aku.
  • 7
@MehowM:
Atomizer resistance (temp mode): 0.1ohm – 1.0ohm
Atomizer resistance (watt mode): 0.2ohm – 2.5ohm
I pojemniejsza bateria, jak coś się sypnie to może części z 30W się przydadzą ;-)
@kici666: @Leel00: nie bierz kboxa - pomiar napiecia mean zamiast rms sprawia, ze nigdy nie wiesz na jakim napieciu/mocy 'vapujesz'. evic vtc mini - ponoc fajna opcja - niezle wykonanie, bardzo maly, sporo opcji. ja ostatnio kupilem tutaj koopora mini 60w tc dla kumpla i jestem mile zaskoczony - nie sprawdzalem tc, ale w 'ww' dziala bardzo ladnie, jakos wykonania tez fajna. na cigabuy (chyba - temat byl dzisiaj na
@kici666: Za kolegą @vgf_: (który wziął ode mnie koopora;)) polecam Evic vtc mini. 75W, podobno świetne TC (jeszcze nie próbowałem;) ale w testach wychodzi świetnie), aktualizacje, wymienna bateria, nawet pokazuje aktualne ampery. Do tego mały, guzik fire chodzi gładko, klapka na baterie trzyma się dużo lepiej niż w kboxie mini i kooporze. Z chin kupisz z wysyłka za mniej niż 40$.
@kici666: jakos, kurde, nie wierze w eleaf/ismoka. w sensie, ze kazdy ich produkt ma jakies niedociagniecie. moze tym razem 'dali rade', ale mam juz dosc zabawek na dluzsza chwile. przynajmniej jesli chodzi o zasilania. ;-)