Wpis z mikrobloga

118 846 - 107 = 118 739

#rowerowykrakow z @Cymerek @banan77 @cree @regyam @kiwacz - matko jak dobrze zrobić w końcu setkę po takiej długiej przerwie. Było super i zajefajnie kolorowo. Po drodze minęliśmy @i0i0i0, która jechała tam gdzie my, ale się na nas obraziła i powiedziała, że z lamusami nie jeździ.


2km od domu samochód zatrzymał się przed przejściem, a na drugim pasie gość w BMW nie stanął i byłby ściągnął trzyosobową rodzinę z dzieciakiem - na szczęście on po piskach, a rodzinka się zorientowała co się dzieje. Zrobiła się chryja jak cholera (i jak najbardziej słusznie).

PS. Danke @fixie za pomysł ze zdjęciami... Jak Wykop nie chce dawać galerii, to są na to sposoby.

#100km #rowerowyrownik
metaxy - 118 846 - 107 = 118 739

#rowerowykrakow z @Cymerek @banan77 @cree @regyam...

źródło: comment_dThGdJ0cuK78Pe3W1GvkpMF3dg3gr7Hx.jpg

Pobierz
  • 37
@metaxy: ale to wszystko w post procesie, więc coś tam grzebiesz. auto hdr z poziomu RX'a daje radę, jak dwa lata temu włączyłem tak wyłączyć nie mogę - idealny tryb dla ultra lenia.
@fixie: Ach mówisz o tym wbudowanym w Sony? To, nie, nigdy nie próbowałem. Może masz rację. Sprawdzę sobie. Bo do tej pory właśnie "+ clarity + shadows - highlights" to był ultraleń.