Wpis z mikrobloga

@ImInLoveWithTheCoco: Odpieprzcie się w końcu od tego dziecka. Ile ona ma lat 12-13? Palnęła coś bo jest młoda. Zasłyszała coś tam jak tata oglądał fakty i palnęła głupotę. Pewnie od tej pory ze trzy razy zmieniła poglądy polityczne.
Też nie lubię różnych opcji politycznych ale takie pastwienie się w internecie nad dzieckiem pachnie z daleka niedojrzałością emocjonalną i udowadnia, że tacy ja Ty są na niższym poziomie intelektualnym niż to dziecko.
@wilk132: Ej, jak ja miałem 12 lat to wiedziałem, że nie bardzo mi wypada chodzić po ludziach na ulicy i mówić im, że mają na przykład #!$%@? ubrania, bo może się to dla mnie źle skończyć. Wychodzi taka małolata i robi to samo, tylko mówi kilku milionom ludzi, że wybrali #!$%@? prezydenta. I zaczyna się lament "młoda jest i głupia, trzeba jej wybaczyć". Wręcz przeciwnie, trzeba ją nauczyć, że jak się
@Flypho: Gimbusiarski lincz w internecie niczego jej nie nauczy. Może najwyżej doprowadzić do załamania nerwowego, kłopotów w kontaktach z rówieśnikami, czy do targnięcia się na własne życie.
Od wychowywania jej są rodzice, nie specjaliści z forów na stronach ze śmiesznymi obrazkami.