Wpis z mikrobloga

@Pachlak: a i tak znajdzie się duża grupa maruderów nie ubierająca pasów, bo słyszeli jak brak pasów uratował komuś życie, albo co się stanie jak samochód #!$%@? i spadnie do wody?
  • Odpowiedz
Nie ucz ojca dzieci robić. Nie porównuj fotela autobusu oraz pozycji za kierownicą do fotela w samochodzie.


@r5678: patrz, jak kierowca osobówki doskonale radzi sobie z panowaniem bez pasów. Jedną ręką zapiera się o fotel, żeby siedzieć w jednym miejscu, a drugą doskonale kontruje w poślizgu XD
pogop - > Nie ucz ojca dzieci robić. Nie porównuj fotela autobusu oraz pozycji za kie...
  • Odpowiedz
@pogop: XD @r5678 chyba ma niezłe kubły, że go trzyma bez pasów.
Miałem okazje przejechać się w Imprezie STI jedno okrążenie bez pasów i drugie z pasami. Kolosalna różnica w prowadzeniu.
  • Odpowiedz
@macq2309: Nie wątpie... jak się agresywnie nawet pokonuje zakręty do bez pasów trzeba się łapać kierownicy.. bo wyrzuca.. ale Nie mówię że jestem przeciwnikiem zakładania pasów, sam jeżdżę w pasach ale są sytuacje gdzie ich zakładanie to udręka i nie ma to sensu.. Ostatnio do klienta wiozłem spore zamówienie, oddalone od 5km od firmy i robiłem 4 rundy w tą i z powrotem, gdzie to nawet miasto nie było. prędkości
  • Odpowiedz
Aż dziwne, że nikt jeszcze nie zawołał eksperta w tej kwestii. Panie Januszu, wołam @Korwin-Mikke

beka z tych którzy uważają że pasy bezpieczeństwa to tylko kolejny wymysł by ograniczyć wolność i swobodę ludzi. A sami wymyślają, że nie zapinają pasów bo w razie pożaru auta przez zapięte pasy można by się z niego nie wydostać i spłonąć. A tu na pomoc przychodzi statystyka - tylko około 0,5% wypadków wiąże się z
kopytko1234 - Aż dziwne, że nikt jeszcze nie zawołał eksperta w tej kwestii. Panie Ja...
  • Odpowiedz
@r5678: ale co to za różnica czy przejedziesz 100 razy odcinek 5 km czy 500 km na raz? Zakładam ze ten odcinek 5 km był po jakiejś drodze krajowej a jak jedziesz te 500 km to pewnie dużą część po autostradach albo ekspresowkach wiec zdecydowanie bezpieczniej
  • Odpowiedz
(...) bo krzywdę może wyrządzić co najwyżej sobie.


@r5678: Może też wylatując przez szybę wpaść pod/na inne auta nie biorące bezpośredniego udziału w wypadku lub pieszych. Jeszcze się to nie stało? Teoretycznie jest to możliwe, a jedyną z ról prawa i obstrzeżeń jest prewencja.

  • Odpowiedz