Wpis z mikrobloga

Mireczki mam mały problem, otóż za parę godzin wracam na emigrację, co ważne lecę Wizz Airem. Wczoraj wieczorem okazało się, że drukarka wypiła tusz i nie wydrukuję karty pokładowej :/ No i teraz mam problem co z tym zrobić, bo lot za parę godzin, a ja nie wiem skąd ja znajdę jakiś punkt ksero w niedzielę w #trojmiasto a najlepiej #gdynia bo nie ma czasu na jeżdżenie po Trójmieście no i pare osób podsunęlo mi myśl, zeby isc z aplikacją :/ ale podobno nie wszystkie lotniska to jeszcze akceptują, a ja odprawę zrobilam na kompie (jest jakas różnica?) a druga opcja to jakies komputery na lotnisku z ktorych ponoc można drukowac?
Poradzcie prosze bo cala noc sie stresowalam a czasu nie mam za wiele :( ewentualnie jakis dobry Mirek/Mirabelka mi pomoze w wydrukowaniu tej nieszczesnej karty? :(
#pomocy #drukarki #trojmiasto #gdynia #wizzair
  • 34
@haxx: hola hola, ja tu cały zeszły tydzień nawoływałam wszystkich wkoło do przebudzenia i próbowałam przekonać do odpowiedzialnego głosowania, ale już wczoraj przekonałam sie, że czas wracać po wypowiedzi babci... a dowodu niestety nie zdążyłam jej zabrać. Także uciekam, bo nie widzę ratunku (_)
Nie zdołam Was wszystkich teraz zawołać, ale udało się! Jeszcze na wszelki wypadek poleciałam do Tesco gdzie za trzecią próba ktoś się zlitowal i wydrukowal mi kartę (swoją droga mega mile chlopaki :) )
A juz na lotnisku okazalam najpierw karte na telefonie i bez problemu przeszło :)
dziękuję wszystkim za dobre rady i checi pomocy :) Zyczcie mi zatem milego lotu, a Wam Mirabelki i Mirki milej niedzieli ツ