Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, zrobiłem sobie reset windowsa 10 i mam problem ze sterownikami (tak mi się wydaje). Przed resetem miałem w CS:GO 150 FPS, teraz mam 50. Zawsze stery ściągałem ze strony lenovo, teraz okazało się, że mój lapek nie jest już dłużej wspierany i nic tam nie ma. Jedyne sterowniki jakie ściągnąłem to do grafiki. Macie jakieś pomysły? Jak poszukać najnowszych sterowników, dla moich komponentów w lapku?

#laptopy
#komputery
  • 14
@rykukuku: naciśnij lewy ctrl + shift + escape to uruchomi ci się menadżer zadań, potem wybierz zakładkę szczegóły i posortuj według użycia procesora i zobacz czy coś ci nie obciąża system, ja w sumie miałem takie gówno co zżerało mi 50% wydajności procesora to jak tego się pozbyłem to lepiej działało wszystko
@rykukuku: taki protip dla ciebie jak masz jakieś inne rzeczy odpalone na kompie jak przeglądarka czy coś co obciąża system to jak grasz klikasz prawym przyciskiem na grę w menadżerze zadań i wybierasz priorytet na wysoki to komputer bardziej skupia się na grze a nie na innych rzeczach i lepiej działa