Wpis z mikrobloga

@jnk21: uwielbiam The Wire, widziałem całość 2 razy, ale zdecydowanie wolę Mad Men. The Wire zacząłem oglądać zaraz po tym jak się zakończyło i łyknąłem je całe w chyba 2 tygodnie. Mad Mena oglądałem na bieżąco chyba od 3 sezonu, więc czułem to podniecenie przed każdym nowym sezonem, czytałem analizy w necie, recenzje nowych odcinków, wyczekiwałem każdego poniedziałku i zawsze w pierwszej kolejności pobierałem MM. The Wire to genialny serial
  • Odpowiedz
@szafaaaa: właśnie nie wiem zastanawiam co lepsze. Plusem The Wire cały ogromny świat przedstawiony, pełno postaci epizodycznych i kapitalną przemiana Prezbo. W Mad menie te smaczki historyczne, fabuła koła najpierw wielki sukces potem klapa , cała postać Sally dla której mogłbym tylko i wyłacznie oglądać ten serial. Nie wiem jak przy tych serialach wybrać lepszy. Żałuje że nie oglądałem jak ty Mad Mena na bierząco straciłem tyle pieknych godzin na
  • Odpowiedz
Oglądałem The Wire i Mad Men. Oba świetne, ale The Wire o wiele bardziej wciągające i rozbudowane. Koniec końców oba warto obejrzeć.
  • Odpowiedz