Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam niektórych kobiet, już któraś jest fajna, interesująca, z ciekawym zajęciem itp. itd...
ALE TE CYCKI
Potraficie wydać niemałą kasę na kosmetyki, perfumy, spa czy inne bzdety, ale o cycki już zadbać nie możecie? Wiecie, że małe B od urodzenia nie wystarcza?
Albo małe, albo obrzydliwie krzywe. #rozowepaski z ładnymi i dużymi cyckami to chyba dzisiaj ze świecą szukać. W czasach, gdzie operacje plastyczne dają takie olbrzymie możliwości?
Masz krzywe cycki, albo suty jak wentyle od stara? Idź do chirurga i zrób coś z tym, jest to odrzucające i niezdrowe.
Masz małe cycki? Zainwestuj w powiększenie.

A największą tragedią jest, jak babka w okolicach 20-30 lat nie umie zrobić laski. Tragedia.

Kobieta z ładnymi i zadbanymi cyckami to +100000 do atrakcyjności.



#heheszki #pdk #gorzkiezale #chirurgiaplastyczna #logikarozowychpaskow
  • 52
  • Odpowiedz
cycki to już kwetia indywidualna. Jedna/jeden lubi kontenery na mleko, inni wolą mniejsze.

Natomiast jak wyglądają ładne i zdrowe i proste zęby to już sprawa raczej mniej dyskusyjna.


Każdy woli większe, różnica jest taka, że niektórym małe nie przeszkadzają, albo lubią wszystkie. A nie wszystkie kobiety patrzą na zęby, albo nie ma to u nich jakiegoś priorytetu.

@krulewna:
  • Odpowiedz
@ruszka: oj, znam przynajmniej kilku panów dla których duży biust jest obleśny i cytuję "sam tłuszcz" albo "kojarzą mi się z moją mamą". Więc... nie mierz wszystkich swoją miarą.
  • Odpowiedz
wycieczki osobiste bo... nawiązałam do nicku


@krulewna: nawiązałaś do nicku xD mojego. Tak jakbym ja nawiązał do "krulewny", a nie nawiązuję.

To Ty masz problemy i smutne życie #!$%@?ć ludziom w internetach o dbanie zębów.
  • Odpowiedz