Wpis z mikrobloga

Wczoraj opisałem sprawę, mozna ją znaleźć pod tym linkiem: http://www.wykop.pl/wpis/14826767/pracuje-w-panstwowym-inspektoracie-w-szczecin-i-ni/ dzisiaj dostałem kolejne wiadomości na ten temat. Pani którą okradli jak i zastępca głównej księgowej o zapomogę występowali w zeszłym miesiącu, kierowca w tym. Zastępca ponoć celowo przesunęła wypłatę zapomogi na ten miesiąc i to przez kasę (a nie na konto) aby nie było widać na wydruku (coś co idzie do ręki mniej osób widzi). Najwyższe widełki są 800zł (zapomogi) ale w sprawach indywidualnych może więcej przyznać, dlatego dostała aż 2300, a decyzja o tym zapadała na tym samym posiedzeniu. Jakim cudem? Wspomnę tylko, że kobieta którą okradziono zajmuje się niepełnosprawnym dzieckiem.

Kolejna sprawa. W zeszłym roku poszła skarga, że kierowcy uprawiają prywatę służbowymi samochodami, a dyrektor wykorzystuje służbową limuzynę do prywatnych celów. Główna księgowa wpadła na pomysł zamontowania GPSow do każdego auta. efekt był taki, założono je do każdego auta oprócz dyrektorskiego.

Dajcie mi parę dni a opisze wam co wyprawia przyszły zięć dyrektora oraz jego żona (oczywiście że pracują w tej firmie) ale jaki nepotyzm? no gdzie?
#patologiazurzedu #pracbaza #szczecin
  • 2