Wpis z mikrobloga

@jabadabadupka: Zrozum, że pociągający egzotyczni faceci dla polek z reguły są psycholami pochodzącymi z innych, często agresywnych kultur, wrogich nam teraz, bądź w historii (bo łobuz kocha mocniej).
Natomiast nasze egzotyki są często z pracowitych, łagodnych kultur. Pociąga nas w nich delikatność, naturalność, spokój, kobiecość. Coś czego brakuje nam u większości rozpieszczonych polek, księżniczek którym wiecznie wszystko nie pasuje.

Ja np nie mam nic do tego jeśli polka żeni się
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: Problem chyba leży w tym, że większość kobiet traktuje tych facetów jak jakiś bogów, jak by facet z zagranicy (Niemiec, Hiszpan, Włoch) był jakimś lepszym towarem. Przy czym one wcale nie kryją się ze swoimi egzotycznymi upodobaniami i często bez oporu ulegają takim mężczyznom (legenda głosi, że większość Erasmusów przyjeżdża tu po łatwy s--s). Jeżeli chodzi o polskich mężczyzn z własnego doświadczenia zauważam, że większość o ile nie wszyscy
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: a właśnie g---o prawda. Kuce wzdychają do Miriam bo jest najzwyczajniej w świecie ładna a nie dlatego że jest "egzotyczna". My chcemy r----ć loszki bez względu na ich narodowość, ważne żeby były ładne. Nie jesteśmy rasistami w łóżku w przeciwieństwie do was.
  • Odpowiedz
Macie za złe polskim dziewczynom, że niektóre lecą na egzotycznych facetów, a sami wzdychacie do tej Miriam?


@jabadabadupka: Czem innym jest wzdychanie a czem innym puszczanie się bez rozumu i godności człowieka.
  • Odpowiedz
iem wa


@jabadabadupka: Kurde, ostatnio byłem na piwie z grupą znajomych mojej żony z pracy... ponad 10 osób, same pary, laski polki - faceci z całego świata... Ja byłem jedynym mężczyzną polakiem. Trochę smutłem...
Też nie kumam polek, tylu fajnych facetów na około... Egzotyka tak pociąga?
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: Ale Miriam wcale nie wygląda egzotycznie. Poza tym bez sensu z tym, że ktoś ma problem. Jedni tutaj są fanami japonek, koreanek, tajek itd., ale jak już się pojawi temat Erasmusa to powszechny hejt.
  • Odpowiedz
Zrozum, że pociągający egzotyczni faceci dla polek z reguły są psycholami pochodzącymi z innych, często agresywnych kultur, wrogich nam teraz, bądź w historii (bo łobuz kocha mocniej).


@roknasilowni: rozumiem, że przeprowadziłeś badania na próbie reprezentatywnej, określiłeś jasno kim jest psychol, zbadałeś ich bardzo dokładnie i dlatego wypowiadasz się o tych związkach w taki sposób czy po prostu to kolejny wymysł wykopka?
  • Odpowiedz