Wpis z mikrobloga

@mlodyinaiwny: typiar dużo, selekcja na wejsciu wiec selekcjoner nie dopuszcza do sytuacji gdzie klub jest zawalony samymi samcami, z reszta loszki lubią to miejsce, 20 zł wstęp

Bank jest jeszcze w miare spoko chociaż miejsce raczej gorsze od Sketcha, w Organzie jak byłem ostatni raz było za dużo facetów, Enklawa jest dla bogaczy
  • Odpowiedz
@mlodyinaiwny: nie wiem czy gdziekolwiek wejdziesz teraz gdzies za friko, w sketchu przy wejsciu dostajesz zeton na welcome drinka

w Operze od zawsze było darmowe wejscie ale nie bylem tam już ze 3 lata wiem jak jest teraz
  • Odpowiedz
@Kimeey: Enklawa nie tyle dla bogaczy co dla ludzi po 40. Sporo biznesu się tam kręci.

Piszesz, że Sketch nie jest bananowy. To jaki klub w Warszawie wg Ciebie nim jest? Żeby było jasne, ja uwielbiam Sketch - muzyka jest fenomenalna, mogli by tylko klimę zamontować, ale brak klimy->spocone świnie->większy zysk baru.
  • Odpowiedz
@mlodyinaiwny: Ciężko mi opisać, raczej RnB. Pójdź i przekonaj się sam - to nie jest tylko moja opinia odnośnie muzyki. Na pewno lepsza niż w takiej Organzie - raz jak byłem to leciala Seksualna Niebezpieczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli chodzi o loszki w Sketchu to akurat nie chodzę tam na podryw, ale wg mnie jest mocno bananowo, więc trzeba się postarać żeby wyrwać dobrą.

Podsumowując, na
  • Odpowiedz