Wpis z mikrobloga

Mam sprawę do sympatyków #hokeja. Jako, że jestem zmuszony do stworzenia krótkiej prezentacji (dosłownie 5 minutowej) na temat zachowania uczestników (zawodnicy, sędziowie, kibice, działacze, itd.) podczas tego sportu, a sam mam z nim tyle wspólnego co nic to chciałem was prosić o jakieś ciekawe strony gdzie mógłbym znaleźć trochę informacji oraz ewentualne przypadki, którymi się warto zainteresować.
Głównie uwagę skupiam na lokalizacji zawodów, specyfikacji, typowych zachowaniach oraz zagrożeniach ze strony kibiców i reakcjach organizatorów.
Mogę liczyć na jakaś małą pomoc?
  • 4
@grzegorzLHT: Dzięki wielkie.

Od razu dodam, że może ktoś chciałbym mi ewnetualnie wytłumaczyć jak wygląda podział na trybunach w hokeju. Dla przykładu chodzi mi coś jak w piłce nożnej, podział na kibiców nazywanych piknikami, młyn, obserwatorów, itp.
Byłem na kilku meczach hokeja jako kibic ale nie z grupą tylko indywidualnie ale wiem, że w PLH są podziały na strony lodowisk... Jezeli chodzi o nhl to siadasz dokładnie tam, gdzie twoje miejsce czyli tam, gdzie cię stać :) poszukaj przepisów iihf i tam może być o procedurach.
@grzegorzLHT: Na strony lodowisk, czyli po jednej jedni kibice, a po drugiej drudzy? :) Chciałem zapytać, bo z tego co widzę to doping i podejście jest mocno emocjonalne tak jak znam to z piłki nożnej, a jeszcze muszę znaleźć coś o tych kibicach mnie zaangażowanych jeżeli tacy istnieją. :D