Wpis z mikrobloga

@rocendroll: konstruktor CAD, najlepiej Solidworks - jeżeli pytasz o coś, co potrafię robić i dałoby mi "najlepszy hajs"

Nie każdy zawód wymaga doświadczenia, nie jadę jednak tam aby zarabiać, siedzieć w biurze itd. Można spokojnie za najniższą krajową na przysłowiowym zmywaku bardzo fajnie sobie żyć.

Zobaczymy na miejscu dlatego, pojadę, znajdzie się jakaś robota (prawdopodobnie znajomi mieszkający na miejscu coś pomogą ogarnąć, u nich też pomieszkam na początku), a później się
trypson_tryptaminka - @rocendroll: konstruktor CAD, najlepiej Solidworks - jeżeli pyt...

źródło: comment_galGIgl6WDKcUJtCrS2LcmHuMGSpVwfs.jpg

Pobierz
@trypson_tryptaminka: spoko, roboty w Contructions, Labour, czy restaruacjach nie brakuje. Płatne $20-26 za godzinę, co pozwala bardzo przyzwoicie pożyć :) Ja znalazłem robotę w zawodzie, ale HRy tu są strasznie powolne i cała procedura zajęła 2 miesiące. Zanim dostanę pierwszą wypłatę minie kolejny miesiąc, więc warto mieć oszczędności.
@t3rmi: no taki jest pomysl, poleciez z oszczednosciami na np. Miesiac, znalezc szybko robote z ludzmi - osluchac sie z ichszejszym ingliszem, kontakty robic itp, a w miedzyczasie rozgladac sie za czyms - jak sie uda to git, jak nie to zostanr przy gofrownicy :p
@trypson_tryptaminka: no jeżeli nie masz co najmniej 3 lat doświadczenia to raczej gofrownica, albo farma :) Zazwyczaj szukają 'seniorów' w dużych miastach, ale coś powinno się trafić. Nie ma spiny, jest ładna pogoda... choć nie dziś.
@Lallable: hej! Są różne rodzaje wiz, zależy jakiej potrzebujesz. Są np. wizy work&travel, idealne dla ludzi co chcą pojeździć i popracowć dorywczo (choć jest ograniczona pula co roku), są wizy turystuczne, są wizy typowo pracownicze. Ja za swoją dałem 360 A$, najlepsza wiza pracownica to około 3500A$, turystyczne są tanie i od ręki praktycznie. Musisz wejść na stronę immi au i poszukać - strona przejrzysta, praktycznie prowadzi za rączkę :)

https://www.border.gov.au/
trypson_tryptaminka - @Lallable: hej! Są różne rodzaje wiz, zależy jakiej potrzebujes...

źródło: comment_UZsuC1CntqpGbzmdHgepwVdWvV6GlNG8.jpg

Pobierz