Wpis z mikrobloga

Jeżeli do niedzieli Korwin nic nie zrobi, a i tak nie wejdą do sejmu, to ja nie wiem co by trzeba zrobić, by tam wejść. Świetne spoty, tłumy na spotkaniach, najpierw dobra debata Wiplera u Lisa, potem miażdżąca debata ogólna Korwina w TVP, ogromne anty-imigranckie nastroje, które Korwin najlepiej wykorzystał ze wszystkich, Miriam Shaded u Korwina, jako zaprzeczenie jego szowinizmu i rasizmu... do tego reklamowana w cholerę na pudelku. No jak to nie pyknie, to chyba nigdy nie pyknie.
#korwin #polityka
  • 74
  • Odpowiedz
Tylko KORWIN bez Korwina to już nie to samo.


@GdzieJestBanan: Niezupełnie. Myślę, że świadomi wyborcy Korwina i tak zagłosowaliby na KNP, UPR bez Korwina, Unię Wiplera czy jakąkolwiek inną partię, która byłaby jego programową spuścizną. Jednak pod warunkiem, że:
1. Ta partia nie startowałaby w opozycji do Korwina tak jak KNP, które na jego plecach najpierw weszła do Europarlamentu, a teraz się od Korwina odcina przy każdej okazji i go
  • Odpowiedz
@Dorogon: To, że teraz nic nie zrobił niczego nie zmienia. Bo zrobił już głupstwa dziesiątki razy. To wystarczy bym miał go za człowieka, który nie nadaje się do polityki i któremu nie zaufam. A, że ma piękne idee? Cóż z tego skoro jest ekscentrykiem, który przedkłada nad idee akcentowanie swojej dziwaczności, przez co nie raz już te idee kompromitował. Nie chcę aby w ten sam sposób kompromitował Polskę. To, że
  • Odpowiedz
@zongobongo: Oczywiście zgadzam się, ja mówię o sytuacji na dzień dzisiejszy. Stały elektorat przeszedłby na formację namaszczoną przez Korwina i co do tego nie ma wątpliwości. Natomiast ja obawiam się, że znowu mogliby próbować taką partię przemilczeć, dlatego tak ważne jest, aby KORWiN wszedł do sejmu. Po tej kadencji Janusz mógłby spokojnie udać się na zasłużoną emeryturę namaszczając Wiplera czy Berkowicza. Pytanie tylko, że ktoś jest w stanie skłonić Janusza
  • Odpowiedz
Jeżeli do niedzieli Korwin nic nie zrobi, a i tak nie wejdą do sejmu, to ja nie wiem co by trzeba zrobić, by tam wejść.


@Dorogon: Myślicie, że większość ludzi dopadła amnezja? To, że nie odstawił nic na debacie i że nie odstawi do końca tygodnia, nie oznacza, że ludzie zapomnieli o jego wyskokach.

Już zapomnieliście jak w środku kadencji, gdy nie zbliżały się żadne wybory, wyskoczył z dupy z
  • Odpowiedz
Myślicie, że większość ludzi dopadła amnezja?


@Mordeusz: Lol, wiekszosc wyborcow ma pamiec zlotej rybki. Myslisz ze jakim cudem jakos PO i PiS maja wiecej niz 5% poparcia, ktore powinny miec po wszystkich swoich aferach i wyskokach?
  • Odpowiedz
@Dorogon: Wybacz, że Cię rozczaruję, ale masz wypaczone spojrzenie na rzeczywistość:

Świetne spoty

Dobry montaż i ładne efekty nie czynią jeszcze dobrego spotu. Merytorycznie niestety, ale są co najwyżej przeciętne i bije z nich populizm.

tłumy
  • Odpowiedz
@Dorogon: podobnie Ron Paul w usa. Jest masa ludzi samolubnych. Kazdy ma swoje priorytety. Na przyklad taki @ospen: zaglosuje na patrie antykatolicka a taki @artpop: progejowska. W stanach mudzin ktory ciagnie socjal przez 20 lat tez nie bedzie chcial ruszyc dupska do roboty. Co tam ekonomia/gospodarka...
Znaczy, kazdy ma prawo wybrac to co mu odpowiada. Nie mam nic do gejow, religia to prywatna sprawa dopoki nie
  • Odpowiedz
Świetne spoty - populizm o imigrantach.
tłumy na spotkaniach - każda miarodajna weryfikacja poparcia (czyli wybory) pokazuje, że Janusz ma 500k dorosłych zwolenników +/- 50k. Reszta to gimby, stąd te tłumy.
dobra debata Wiplera u Lisa - Wipler szczekający jak ratlerek i rozjechany dwoma słowami przez Nowacką. Jedyny gorszy uczestnik tej debaty to Marcelina Zawisza.
potem miażdżąca debata ogólna Korwina w TVP - wielkim sukcesem Janusza jest niemówienie o Hitlerze przez jedną
  • Odpowiedz
@NYCBronx: W jakim stanie jest taki socjal, aby "mudzin" przez 20 lat go ciągnął i nie pracował? :> A zagłosuję na partię wolnościową, prawa LGBT to podstawa, nad którymi osoba wolnościowa nie powinna się w tych czasach jakoś zastanawiać.
  • Odpowiedz
@Dorogon: Wipler wcale nie miał dobrej debaty u Lisa. Wyszedł dość chamsko i bezdusznie (mimika, sposób mówienia itp), do tego cały czas atakował.
  • Odpowiedz
@Dorogon: Elektorat Korwina jest mu tak samo wierny jak on swojej żonie. Rzucając okiem tylko na wszelkiego rodzaju badania (robione co wybory parlamentarne przez CBOS, regionalne czy ogólnopolskie exit poll) widać, że większość wyborców Korwina głosuję na niego raz, a potem w kolejnych wyborach szuka sobie kogoś nowego. Wbrew pozorom elektorat Korwina to nie tylko studenci i licealiści.
  • Odpowiedz