Wpis z mikrobloga

Jeżeli do niedzieli Korwin nic nie zrobi, a i tak nie wejdą do sejmu, to ja nie wiem co by trzeba zrobić, by tam wejść. Świetne spoty, tłumy na spotkaniach, najpierw dobra debata Wiplera u Lisa, potem miażdżąca debata ogólna Korwina w TVP, ogromne anty-imigranckie nastroje, które Korwin najlepiej wykorzystał ze wszystkich, Miriam Shaded u Korwina, jako zaprzeczenie jego szowinizmu i rasizmu... do tego reklamowana w cholerę na pudelku. No jak to nie pyknie, to chyba nigdy nie pyknie.
#korwin #polityka
  • 74
  • Odpowiedz
@B_P_R_D: No niestety, królestwo nasze jest nie z tego świata... trudno mi się postawić w sytuacji zwykłego obywatela, bo swoje zainteresowanie polityką wyniosłem z internetu, a więc nigdy na ich miejscu nie byłem.
  • Odpowiedz
@Dorogon:Korwin ma ciekawe plany ale jest bezszczelny i mówi językiem nienawiści jak byłby inny lider partia miała by szanse. Ale nie przy władzy tego Klausa.
  • Odpowiedz
@B_P_R_D: Wiem jak jest jedyną osobą w mojej rodzinie ktora ogarnia to mój wujek lat 50+ Petru od razu uznał za banksterskiego pachołka od Balcerowicza, o PO to nawet nie bede przytaczał jego słów, nocna zmiana okrągłu stół żydokomuna to nie sa mu obce tematy :D Poza nim włąsciwie wszyscy albo nie głosuja wcale albo ida głosowac na PO
  • Odpowiedz
ego zaletą jest to, że ma struktury, posłów, młody elektorat, którego będzie tylko przybywać - elektorat betonu już tylko wymiera. Miejmy nadzieję, że jeśli Korwin umrze w przeciągu 5 lat, to Przemo dobrze go zastąpi, zluzuje trochę język, ustabilizuje tory partyjne, i z rocznikiem 1994+ zdobędzie sporo miejsc w parlamencie


@B_P_R_D: Otóż to! Od zawsze mówie ze chetnie głosowałbym na KORWIN bez Korwina :D
  • Odpowiedz
Jeżeli do niedzieli Korwin nic nie zrobi, a i tak nie wejdą do sejmu, to ja nie wiem co by trzeba zrobić, by tam wejść.


@Dorogon:
Nie ma znaczenia co powie czy zrobi Korwin, bo liczy się tylko to jak media to pokażą.
Media mogą zrobić 3% ale tak samo mogą zrobić 15%
  • Odpowiedz